Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hajszárítóból lehet valamit...

Hajszárítóból lehet valamit összerakni?

Figyelt kérdés
van egy rossz hajszárítóm és az a meleg levegőt nem fúj. elég gyors.mit lehetne belőle kitalálni?
2011. máj. 31. 22:17
 1/7 laci150 válasza:
Például lehetne ventilátort nyárra, vagy inkább valami szellőzőventit wc-be. Esetleg csiszológépet a motorjából, persze csak inkább ilyen hobbiszerűt, mekettekhez stb.
2011. máj. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vibrátort.
2011. máj. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A motorból csinálhatsz egy sugárhajtóművet is, helyezd bele egy hosszú fémcsőbe, alatta fecskendezz be kellő mennyiségű üzemanyagot, majd gyújtsd meg, és persze a hajszárító fújjon elég levegőt, hogy az üzemanyag kellőképpen elégjen.
2011. máj. 31. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
előzőhöz: te tényleg 75 %-ban hasznos válaszokat adsz?
2011. jún. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mi a bajod a válasszal, a Mythbustersben is megcsinálták :) A kérdező megkérdezte, mit lehet hajszárítóból összerakni, én meg adtam egy tippet. Hogy ezzel mi a baj, azt nem tudom.
2011. jún. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vettem az egyik hiperszupermarketben egy felfújható medencét. Na ahhoz pont olyan kellett volna ami hideg levegőt fúj. Nekem csak meleget fújó volt. Csomagolószalaggal ráerősítettem a porszívócsövet, a hajszárítóra, és úgy fújtam fel. Egy perc alatt felnyomta. Utána már csak kicsit rá kellett pumpálni, hogy keményebb legyen.
2011. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2011. jún. 1. 14:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!