Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, el végezhetem...

Kurbi kérdése:

Mit gondoltok, el végezhetem a orvosit?

Figyelt kérdés

A biosz sajnos most nem megy, pikkel rám a tanár és nem is érdekel engem a növények ill. állatok, szerencsére a kémai az megy most, jövöre nem tudom mi lesz hiszen akkor egész évben az emeberi testet vesszük :P

Elég sok anatomiai könyvet olvasok és igen érdekel is.

Elég humánus is vagyok.

A latin nem tudom hogy menne de, angolból 5-ös vagyok.


2011. máj. 18. 09:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a növények meg az állatok engem sem igazán érdekelnek, de szerintem az orvosin nem is annyira ez lesz a lényeg, hanem az emberes rész.. Persze megtanulok most mindent ami kell, attól függetlenül hogy nem érdekel. Szerintem te is tegyél így. A tanárral meg próbálj meg kijönni, ne már ilyen hülyeség miatt ne jöjjön össze...
2011. máj. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én biológiából a középiskolában közepesnél jobb nem voltam. Most orvos vagyok.
2011. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy csak akkor menj orvosira, ha tényleg érdekel, tényleg orvosként akarsz dolgozni!

Ha csak azért jelentkeznél, mert (legalább külföldön) jólfizető szakmának gondolod, vagy szüleid álma, vagy bármi és nem teljesen akarod, akkor ne tedd.


Na de tegyük fel tényleg orvos akarsz lenni:

Akkor tudd meg mi kell ahhoz, hogy felvegyenek, és ha szereted, ha nem, tanuld meg. Az hajtson, hogy csak így teljesül az álom.

A latinba se hezitálva vágj bele, hanem akard megtanulni és menni fog!

Sokszor kell felesleges dolgokat megtanulni, de ha ez kell valamihez, akkor ez van. Ami meg tényleg fontos lesz a munkádhoz, azt meg tényleg tanuld meg profin, szóval a legjobb akarj lenni, és sose add fel!

2011. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Semien kényszer és biztatás nem volt, eccerüen meg tetszet.

kb. olyan 7 éves korom ota orvos akarok lenni, de csak most

komolyabban gondolom és tenni is akarok érte: )

Köszönöm mindnekinek a biztató és hasznos tanácsokat:)

2011. máj. 18. 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!