Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van letakarva nibiru?...

Miért van letakarva nibiru? (2012)

Figyelt kérdés
A googlesky és hasonló űrben kutatós programokban mindenhol ha megkeressük nibirut koordinátailag vagy névileg akkor is azt jelzi mintha törölték volna a képét. miért van ez?
2011. máj. 6. 15:01
 1/6 anonim válasza:
Ez egy átverés.
2011. máj. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs kitakarva. Egyszerűen nem létezik.
2011. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, egyszerű a dolog: ne google-n nézzétek, hanem fogjatok egy teleszkópot, és nézzetek oda :D vagy menjetek el egy obszervatóriumba (ajánlom a google-t), sokaknak vannak nyitott éjszakáik, amikor be lehet menni, és meglesni az eget. Kérjétek meg őket, hogy az adott koordináta felé szeretnétek nézni, aztán hajrá.


Azért az már durva összeesküvés elmélet lenne, hogy a NASA még az égről is törölte :)


Igazából azt nem értem ilyenkor, hogy miért nem a saját szemetek volt az első, ami eszetekbe jut? Vagyis, értem. Úgy nem lehetne összeesküvés elméleteket gyártani :D

2011. máj. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
ha nem ltéezne akkor nem ugrana egy bizonyos koordinátára a googlesky ha beírom a keresőjébe hogy nibiru. mert találat van. csak ki van takarva X-el mint amikor lassú a net és nem tudja megjeleníteni a képet. de nem ez az indok xd
2011. máj. 6. 20:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor hajrá, bizonyosodj meg a létezéséről a saját szemeddel :)
2011. máj. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ellenőriztem, nekem nem ugrál sehova.

Semmiben nem különbözik, ha a nibirura vagy egy ló nemi szervére keresek rá.


(Leszámítva, hogy az utóbbi legalább a földön létezik)

2011. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!