Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet lecserélni egy...

Hogyan lehet lecserélni egy tanárt?

Figyelt kérdés
Ha pl. minden szülő, vagy diák aláírja a kérelmet, akkor kötelesek lecserélni a tanárt?
2011. máj. 3. 17:59
 1/8 anonim válasza:
Szerintem nem kötelesek,de nekünk annak idején sikerült.És még csak szülők sem kellettek hozzá.
2011. máj. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem, nem elég.


De miért is kéne lecserélni a tanárt?

2011. máj. 3. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem se elég esetleg eljárást lehet ellene indítani.
2011. máj. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik rá módszer, de ha nincs igazatok, akkor a következő tanár elég bosszúsan kezd majd nálatok.


Mi a probléma?

2011. máj. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Matektanár....tényleg ilyet még nem láttam...34ből 16an állnak bukásra....azért ennyire nem vagyunk hülyék xd (amúgy gimi, a felettünk lévő osztályban ugyanaz a matektanár tanít, ott 13an buktak is félévkor, ami ugye évvégén kellemetlenebb:D)


Köszönöm a válaszokat:)

2011. máj. 4. 11:30
 6/8 anonim válasza:
Első vagyok.Nálunk is a matektanárral volt gond.Az anyagot nem adta le,és pofára osztályozott,és ezt szó szerint értsd.Petíció először az osztályfőnöknek,aminek persze nem lett eredménye,utána az igazgatónak,és szerencsére célba értünk.4. évre kaptunk új tanárt,aki meg nem akarta elhinni,hogy 4.-es gimnazistáknak fogalmuk nincs pl. a sinusfüggvényről.Na onnantól kezdve heti 12 órában kaptuk a matekot(fizika,osztályfőnöki,és sokszor még tornaóra helyett is),hogy le tudjunk érettségizni.
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Mi nekünk sikerült szülők nélkül is. Ráadásul az osztályfőnökünkről volt szó aki enyhén szólva alkoholista volt. Szépen megfogalmaztuk egy néhány oldalas írásban a kifogásainkat mindenki aláírta, mivel mindenki egyetértett a benne foglaltakkal, odaadtuk az igazgatóhelyettesnek, aki tovább adta az igazgatónak ő pedig úgy döntött, hogy kinevez számunkra egy új osztályfőnököt. Szóval, ha hivatalosan jártok el és egybehangzó a véleményetek szerintem nektek is menni fog.
2011. máj. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nálunk sokkal rosszabb a helyzet. Az osztályfőnökről van szó, aki egyben a nyelvtant, az irodalmat, és az angolt is tanítja nekem (úgy ahogy). Na most itt az a gáz hogy már megpróbáltuk leváltatni úgy hogy petíciót írtunk, össze jött az egész osztály aláírása, de aztán nem adtuk le, mert véletlenül egyik órán normálisan megbeszéltük a problémákat (látszólag). Ebben az éven jött rá az osztály hogy mi az az álszentség, mert azóta csak rosszabb a helyzet. Mondok néhány kedvenc példát:


1,Egyik angol óra kezdetén mindenki bement kb 10 fő+ tanár,

és fél perc sem telt el, de már is bele kötött az első dologba: ferdén áll a lábtörlő. Még csak nem is az, hogy méterekkel volt odébb, hanem az egyik sarka ha 10centivel.

Amikor viszont megjegyeztem, hogy jó lenne ha a tananyaggal foglalkoznánk, nem pedig a lábtörlővel, elkezdett vitatkozni, és majdnem én kaptam beírást.


2,Egyik osztálytársam szokott panaszkodni néhány dologért, JOGOSAN. Említek egy példát: Elért egy országos versenyen egy olyan helyezést, hogy első 20-ban benne volt, de nem kapott dicséretet, pedig mások igen. De nem ez volt a vita trágya, szóval vitatkoznak, és egyszer csak ezt mondat szó szerint: "egyik marha elkezdi, a többi meg folytatja." A haver rögtön leszólta, hogy miért nevezte marhának. Fél perc sem telt el (ezt a félpercet komolyan értem) de már is letagadta. Nem mellékesen a 19 főből 18 állította hogy mondta, de azután is tagadta. Az a maradék egy fő pedig én voltam, aki éppen aludni próbált, mert mást nem lehet az ő osztályfőnöki óráján :)


3, Most épült meg nemrég az új szárny, és folyton mondogatja, hogy ne együnk a teremben. ezzel idáig nincs is semmi probléma, de próbáljátok meg úgy elképzelni, hogy közben eszi az almáját szintén bent a teremben.


Ha kell még több, meggyőzőbb még valakinek, nyugodtan szóljon, sajnos nincs hiány belőle.


Valamint érdekelne mit csinálhatnánk, mert 4 órát nem cserélhetek el csak úgy másik tanárral.

2011. máj. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!