Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek ér valamit?

Szerintetek ér valamit?

Figyelt kérdés
Van egy régi gyógyszeres dobozom (papír)Nagy Béla magyar korona gyógyszertár felirat..elég réginek néz ki és ez a dátum ami rajta van valószínüleg azt jelenti h meddig jó a gyógyszer (1921 nov 21) alig olvasható de azért még kivehető..+ régies írással hogy 3 óránként + aláírás..szerintetek? köszi előre is..:)
2010. nov. 14. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Érdemes megkérdezned numizmatikával foglalkozókat is, Náluk is fellelhető néha régi iratok, levelek...stb, azaz írott anyag.
2010. nov. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséged:) emberek még ötletek?
2010. nov. 14. 18:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez csak gyűjtőknek ér valamit.Abból is egy szűk körnek.
2010. nov. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!