Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Az üvöltozes tenyleg segít...

Az üvöltozes tenyleg segít elvenni a felelemerzetet es megnoveli az erőnket? Miért alakult ez így?

Figyelt kérdés
2023. jún. 28. 15:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamikor az embernél is egyszerűbben ment a kommunikáció. Még ma is bizonyos állatok így közlik a stresszes témát az ellenféllel, és az üzenetet megértik más fajok is - az embert is beleértve!

:)

2023. jún. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ámor ez ilyen univerzalis nyelv ?
2023. jún. 28. 16:00
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert növeli az adrenalint, vagy más pszichoszomatikus hormon, vegyület termelésére van kihatással

Végül is egy agresszív fellépés, valamit biztosan befolyásol a szervezet kémiájában.

2023. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a verekedés kicsit finomabb formája. A madarak, kutyák is sokkal könnyebben kezdik egymást fenyegetni mint, hogy valóban harcoljanak egymással. Ha valamelyik a fenyegetés hatására meghátrál, akkor nem kell egyiknek sem a testi épségét veszélyeztetnie.

Ez nem jelenti azt, hogy aki üvölt, az harcolni akar lehet, hogy csak nincs más eszköze.

A saját utolsó esetem:

A feleségemnek kellett volna időpontra (kemoterápia után 24 órával) ritka gyógyszer. A Mindig Nyitva gyógyszertár megígérte, de nem hozta meg. Nem volt más lehetőségem leüvöltöttem a fejüket. Sajnos máshol is csak rendelésre lett volna, így 24 órát késtünk. Remélem nem lesz belőle nagy baj.

2023. júl. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

4# amúgy nekem is van így hogy ha békés és csöndes az ember elkuldik a fenébe de ha kitartó és felemeli a hangját akkor foglalkoznak vele mert nem akarnak jelentett.


Kozepsuliban mikor verekedtunk volt hogy nem duhbol akor nemtudtam olyan nagyon erőset ütni. De mikor elboritotta az agyam a düh úgy földhöz vágtam az egyik srácot egy pillanatra elernyedt a teste .elajult pár pillanatra.

Aztán kitisztult az agyam meg is ilyedtem akor .


Érdekes ez ilyenkor teljesen elboritja az ember ágyat valami és nem érez félelmet és fájdalmat.

2023. júl. 1. 10:04
 6/8 Avair2010 ***** válasza:
26%
Megnézném, hogy ettől hogyan nőnének meg a karizmaid, és az ütőerőd. :P Ne bízz a számítógépes játékokban és mesékben látottakban, a valóság ugyanis egészen más! Ha + erőre van szükséged, akkor usgyi a konditerembe, vagy súlyzókat, más egyebet venni!
2023. júl. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindegy milyen nagy izmod van az agresszió is sokat számít.

És a fajdalomtures.

Egy full szelíd ember mindig alul marad az agreszorok ellen hiába sok esetben erősebb.

A tudatos én gyengébb mint a bennünk lévő ősi agreszio .

2023. júl. 5. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt mutatták ki, hogy frusztráció esetén a nők kommunikációs központja aktivizálódik, a férfiaknál, meg a cselekvési központ kap egy löketet. :)
2023. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!