Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A jövőben lehetséges lehet...

A jövőben lehetséges lehet majd génmódosítással olyan embert létrehozni, mint az animékben?

Figyelt kérdés

2021. júl. 4. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Ez nem tudományos kérdés...
2021. júl. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért is nem?
2021. júl. 4. 10:01
 3/7 anonim ***** válasza:
2%

Egy másik kérdéshez írtam ezt a választ, bemásolom ide is.

''Sportoló vagyok,atlétikai számokban versenyzek.


Itt ahol élek kb 10 éve jelentek meg a géndoppingszerek.


Én is ezeket használom.


Egyszerűen szinte semmi mellékhatás, de sokkal erősebb hatásuk mint a régi doppingszereknek.


Amiket mi használunk olyan géneket aktivizálnak, amik segítik az izomsejtek oxigénfelvételét,és úgy módosítják a metabolizmust, hogy cukor helyett zsírból égeti a szervezet az energiát.


röviden magyarul hogyan tudnám leírni nektek?


Háááát QRVA DURVA mikor betölt a cucc,és neki indulsz egy fél maratont úgy lefutni hogy végigsprintelsz.''

2021. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Nyilván megoldható.

Kérdés, hogy kell-e valakinek ilyen, és hogy engedik-e.

2021. júl. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
77%

Egyelőre ezek a GMO akciók tilosak, mindenhogy, nem hogy emberen.

De elvi lehetősége van.


Csak tényleg minek?

2021. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk, mint manapság valaki plasztikázas útján érzi szépnek magát, lehet, hogy a jövő embere szívesen nézne ki anime karakterként. Attól erezné szépnek magát mondjuk.
2021. júl. 5. 08:43
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
81%

A plasztikázást felnőtt dönti el magáról. A születés előtti génösszeállításába nem nagyon tud beleszólni.

Egyelőre a gyerek tulajdonságainak szülők általi összeválogatása totálisa tiltott, ezért nem is igazán kutatott irány.

Valószínűleg a genetikai, örökletes betegségek kiszűrése, javítása jogot és teret fog nyerni, de simán az esztétikai befolyásolás szerintem még annak az elfogadottságától is nagyon messze van.

És az alap "sztenderd" emberi külsőtől való extrém eltérések valószínűleg ott sem lesznek szülői jogok, hiszen a születendő gyermek nem biztos, hogy értékelni fogja, mivé szabták.

2021. júl. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!