Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hidak című matek játék. Hol...

Hidak című matek játék. Hol találom meg?

Figyelt kérdés
Van egy matematikai játék, az a lényeg hogy sok négyzetben vannak számok. Egy négyzetből annyi vonal jöhet ki ahányas szám van benne. és össze kell minden négyzetet kötni. Mi a címe? Mert én már a hidak néven kerestem és sehol nem találtam. Valaki egy linket tudna róla küldeni? Köszi
2010. júl. 9. 18:12
 1/2 anonim válasza:
Ha minden igaz, ez a japán Hashiwokakero játék. Ha rákeresel, kiad ilyen témájú gyűjtőportálokat; illetve, ha offline megoldás érdekelne, van egy Japán Logikai Puzzle c. újság is, amiben többek között ez a típusú rejtvény is szokott szerepelni.
2010. júl. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
én startlapjatekok.hun láttam ilyet, ott van olyan, h hidas, de van vmi házikós változat is...
2010. júl. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!