Mi a véleményetek a sportfogadási stratégiámról?
Annyira mint bármelyik másik stratégia...
SZERENCSE JÁTÉK.....
És ez nem való a tudomány kategóriába
Ja és az a 15 úgy sikerült, hogy a stratégiával komolyabban foglalkozó emberek 10 mérkőzésre elegendő tőkét javasolnak, ami bukott és a következő 10 meccsre elegendő tőkét használva a 6. meccs jött döntetlenre. Egyébként kb. fél évig csináltam ezt, pluszos lett
a mérlegem, de nekem több vesződés és idegeskedés volt, mint hogy megérje.
Nézd meg az utolsó néhány év már lejátszott mérkőzésein és fogadási feltételein, hogy mennyit nyertél volna. Szerintem csalódni fogysz...
Minden szerencsejátékkal foglalkozó cég (szemérmetlenül) nyereséges, legyen ez intő jel számodra is!
néhány elvi kifogásom azért lenne:
1., Múlt adataiból következtetni a jövőre? még a meterológiában is kérdéses.
2., jó, TFH ez a stratégia működik p=0.7 valószínüséggel egy fogadásra. Ami jó hír első blikkre, de a fogadásokat általában (kötésben, kötegben stb) engedi a cég megtenni / vagy érdemes megtenni a nem túl magas ODS miatt, ami több esemény együttes eltalálását igényli. n ilyen esemény esetén p exp n , ami már 2 kötés után nem eredményez többlet segítséget.
Ha meg egy eseményre nagyon pakolnak kötés nélkül (ha egyáltalán megengedett ez a fogadóiroda részéről) akkor vagy: csökkentik az ODDS-ot, szélső esetben törlik az eseményt.
az ilyen fogadási eseményekre pont a múlt adatai alapján számolnak ODDS-ot, ami annál közelebb van az 1 hez, minnél joban jósolható a meccs (követi az eloszlást)
3., a statisztikus sokaság várható értéke vs. egy konkrét esemény kimenetele. Az, hogy valamilyen esemény kimenetelének statisztikus sokaságára valamilyen eloszlás igaz, és ebből kapható valamilyen várható érték, de ebből nem lehet következtetni egy diszkrét esemény kimenetelére. (sokaság várható értékére igen, egy eseményre nem)
Rövid válasz: amit nem teszel fel, az biztosan megmarad.
Nem értek a fogadáshoz, de az a gyanúm, hogy hasonlóan működik, mint a tőzsde. Vagyis az oddsokat a bookmakerek nem hasraütéssel állapítják meg, hanem a kereslet-kínálat törvénye alapján. Ahogy már valaki írta itt: Ha egy adott kimenetelre sokan fogadnak, az odds csökken, és fordítva.
Tehát az eseményeket tulajdonképpen a "piac", a fogadók árazzák be. Most az a kérdés, hogy mi az okosabb: a te matematikai modelled, vagy az a sok ezer fogadó, aki a beárazást végzi.
Azt gondolom, hosszú távon nagyjából mindegy. Akár fogadhatsz kockadobással is, hosszú távon az fog kijönni, hogy pont nullában leszel. Illetve lennél, ha nem lenne a fogadásnak díja, valamiféle jutaléka, de valószínűleg van. Így hosszú távon mindenképp negatívban leszel.
Egyébként teljesen jó helyen van a kérdés a Tudomány rovatban, mert ez matematika.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!