Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A Chetra zsinór tartalmaz...

A Chetra zsinór tartalmaz azbesztet?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy már 25 éves, és pont abban az időben nagyon népszerű anyag volt az azbeszt. Illetve nem nagyon tudom elképzelni a működési elvét, miből állhat, hogy ilyen jó szilárd szigetelő és kenő anyag?

#tömítés #azbeszt #zsinór #kenőanyag #Chetra #chetra zsinór
2018. okt. 14. 14:23
 1/2 TappancsMancs ***** válasza:
Nem tartalmazhat mert konkrétan tiltott anyag kb az összes fejlett országban, kiváltották már mindenhol más anyagokkal. EU-ban is tiltott.
2018. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sok helyen nem tudják sajnos kiváltani. És az USA-ban például, ahol a kb a 80-as 90-es évek óta tiltott, épp most lett kevésbé szigorúbb az erre vonatkozó szabályzás, ugyanis Trump támogatja az orosz azbeszt bányákat, konkrétan Trum fejét ábrázoló csomagolásban kerülnek ki onnan az azbeszt tömbök, elég durva.

De akkor megnyugodtam, hogy legalább ez nem tartalmaz :D

2018. okt. 14. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!