Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Melyek azon a márkák/ cégek,...

Melyek azon a márkák/ cégek, akik "korszerű szerszámgépeket" gyártanak?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék néhány gyártóra, azért hogy rá tudjak sikeresen keresni a korszerű szerszámgépekre. Korszerű szerszámgépek alatt olyanokat értem, amelyeknek már "szinte autóhoz hasonlító karosszériája van", megmunkáló gépek (eszterga és marógép megmunkáló központok, stb...) Kinematikai vázlatukat akarok összegyűjteni minél többnek.


Köszönöm szépen előre is a segítséget!


2017. dec. 12. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem a karosszériája miatt korszerű egy szerszámgép.

A világ szerszámgépgyártásának jelentős része tajvani gyárakban folyik (hogy milyen táblát tesznek rá, az egy másik kérdés).

A korszerű technikákat leginkább ipari vásárokon mutatják be, ott érdemes tájékozódni.

Az egyik legjelentősebb ilyen esemény az EMO.

Itt egy link az idei kiállítókról (marógépek és megmunkálóközpontok szűrését állítottam be, de bármilyen más feltétel beállítható a lapon):

[link]

Gondolom ennyi gyártó elég lesz, de azt ne várd, hogy a gyártók honlapjairól letölthető bármilyen konkrétum a gépek felépítéséről. :)

2017. dec. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Régen volt a tavaszi BNV, nem tudom van-e még. Ott lehetett látni csúcstechnológiás ipari gépeket, berendezéseket, egész cégek képviseltették magukat.
2017. dec. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem a soemens vezérlésű finn power volt a kedvencem de a mások vezérlési mód is jó volt. Amadával dolgoztam lemezmegmunkáló gépek közűl azok kozepesek voltak, de nagyon elterjedtek. Trumpfokat nem nagyon szerettem.
2017. dec. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Siemens* vezérlésü asszem a masik fanus vezérlésü volt
2017. dec. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!