Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan működik ez az önműködő...

Hogyan működik ez az önműködő masina? Honnan veszi az energiát a munkavégzéshez?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=UkgoSOSGrx4


Vagy ebből nézzétek meg a 6.-at!!


https://www.youtube.com/watch?v=MiG13q79iQE


Látjátok? Önműködő, és úgy végez munkát, hogy nem kap áramot!


2016. okt. 3. 22:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nyilván van benne egy akkumulátor
2016. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
hat ehhez tenyleg nem sok fantazia kell, a benne levo alkatreszeket egy kozepes li-ion cella is napokig elhajtana, marpedig a dobozban siman elfer beloluk tobb is.
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Hülyéknek magic, értelmeseknek uncsi.
2016. okt. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ilyen színvonaltalan válaszok... Valami komolyabb fizikai magyarázatot vártam volna, erre azt mondjátok, hogy cellák vannak benne. Pedig nem is láttok bele! Szerintem meg tisztán mechanikai.
2016. okt. 3. 23:49
 5/14 anonim válasza:
100%
Jóvan, menjé aludni.
2016. okt. 4. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

Parancsolj akár te is építhetsz ilyet otthon:

[link]


erre azért felhívnám a figyelmedet:

"Működéséhez 3 db ceruzaelem szükséges (nem szállítjuk vele)."

2016. okt. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 2*Sü ***** válasza:
100%

A mobiltelefonom is működik, hogy „nem kap áramot”. Meg a távirányítóm is. Meg a zseblámpám is. Meg a zsebrádióm is. Meg a bluetooth fülhallgatóm is. Meg a vezeték nélküli egerem is.


Színvonaltalan válaszok? Pontosan milyen színvonalú választ vársz, ha nem elég annyi, hogy van benne egy elem, vagy egy akkumulátor? Írjuk le, hogy hogyan működik egy elem illetve egy akkumulátor?

2016. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Értem. Tehát van rajta egy alapvetően elektromos kapcsoló, de azért szerinted tisztán mechanikus a szerkezet. Ügyes vagy... És még a válaszok színvonaltalanok.
2016. okt. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kerem ne etessuk a trollt, haladjunk tovabb. Egy ujabb unatkozo alsotagozatos, ennyi.
2016. okt. 4. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Wadmalac ***** válasza:
100%

"Ilyen színvonaltalan válaszok... Valami komolyabb fizikai magyarázatot vártam volna, erre azt mondjátok, hogy cellák vannak benne. Pedig nem is láttok bele! Szerintem meg tisztán mechanikai."


"Az a baj a világgal, hogy az intelligens emberek tele vannak kétségekkel, míg az idióták tele vannak önbizalommal."

- Charles Bukowski

2016. okt. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!