Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ember, fa, ház rajz minden...

Ember, fa, ház rajz minden évben minek ha elöttünk titok?

Figyelt kérdés

Nálunk a suliban minden évben kell rajzolnunk embert,fát és házat.Elvileg kielemzik de elöttünk titok mit elemeztek ki rólunk.

Miértelme?Miért nemtudhatunk róla?

Mit jelentenek ha,ahova, hogyan,rajzoljuk ezeket?


2016. szept. 15. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:

KI elemzi?

Ha pszichológus, az megtudhat belőle ezt-azt.

2016. szept. 16. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja, még egy lehetőség: az írásod alapján te egy kisegítő iskolában tanulsz. Ott tényleg nagyon fontos az, hogy kövessék, mit csinálsz.
2016. szept. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen waldor iskola 4.évtőljárok ilyen suliba de meg is bsántam :/ De azért van előnyei is ami például a sima általános isikben nincs vagy épp szar :)
2016. szept. 16. 18:35
 4/5 A kérdező kommentje:
Am nem mondanak többet csak anyit h elviszik valami emberhez hogy ki elemezze.Amikor viszont rákérdeztem minek ez az egész azt válaszolták titok.Aztán megkérdeztem egy másik tanart ő pedig az mondta azért hogy ha valakire jobban kell figyelni vagy jól esne neki beszélgetni valakivel azt a rajzából latják és úgy tesznek,de szerintem van mégvalami a háttérben....
2016. szept. 16. 18:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez pont olyan,mint amikor megmérik a magasságod,súlyod,fogazatod,stb.


Szükség esetén speciális segítséget nyújtanak fejlődésed érdekében.

Egy szakember azt is megállapítja rajzaidból,ha valamilyen bántalmazást kell elszenvedned,de nem mersz arról beszélni.


A rajzok elemzése,a javadat szolgálja.Ne félj attól!

2016. okt. 14. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!