Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A kvarkok hadronokká való...

A kvarkok hadronokká való csatlakozásának mi a sebessége?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 17. 00:56
 1/5 anonim ***** válasza:

300000km/s.

kicsit kevesebb,de most 1000km/h ide vagy oda nem számít.

2015. ápr. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

299792.458Km/s a fény sebessége!

Úgy tudtam hogy több mint 100x gyorsabban csatlakoznak az egyetlen dolog ami gyorsabb a fénynél!

nem régi felfedezés amúgy! Részecskegyorsító tanulmány!


Biztos hogy jól tudod?

Mert nekem fontos lenne jól tudni a további munkáim során.

Köszi...

2015. ápr. 18. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

én így tudom.

ha rosszúl akkor sem tudok mit tenni.

2015. ápr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Úgy tudtam hogy több mint 100x gyorsabban csatlakoznak az egyetlen dolog ami gyorsabb a fénynél!"


Bizonyítottan nem létezik gyorsabb dolog a fénynél. Tehát rosszul tudtad.

2015. ápr. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ha igaz:

Mutassatok egy érettségi bizonyítványt

Mutass egy publikációs jegyzéket ahol megjelentek az eddigi tanulmányaid.

Mutass egy bölcsészdiplomát.

Mutass egy kvantumfizikai technikumi bizonyítványt!

Ha ez megvan akkor majd hiszek nektek!

De mivel ezekkel én már rendelkezem így jelenleg nekem van igazam ha azt mondom:A kvarkok a hadronokkal való csatlakozásának a sebessége:299792458km/h =17314^2km/h

Tanuljátok meg itt jelenleg én képviselem a tudományt!


Ha a részecske sebessége = fénysebesség, akkor olyan magassá válik az elektromágneses tér polaritásváltásának sebessége, hogy az már mikrohullámú frekvenciába esik. Emiatt mikrohullámú üregrezonátorokat használnak a gyorsítófeszültség létrehozására! Ha elérte a fénysebességet akkor a tömege megnő. A tömegnek van egy holtpontja amin ha átesik szétbomlik a hadron kvarkokká amit röntgen és mikrohullámmal szétválasztva lehet tartani ha megszűnik ez a szétválasztó hatás akkor a kvarkok egy univerzumot is átszelve 8657^2km/h gyorsul

Melynek kritikus maximális sebessége 17314^100 hatványon km/h melynél féregjárat keletkezik a kvarkok között!

Az így keletkezett szingularitás mikrohullámmal stabilan tartható anyagátvitel céljából! F_gr=f*(m1*m2/r2) mikrohullám stabilitásától függően 0,000001Nm^2/kg^2)= holdi gravitáció 0,00025% a féregjárat vonzása!


Az igazság hogy tudtam a választ csak kíváncsi voltam ki tudja még! :) Általános iskolai tananyag!

2015. ápr. 21. 22:27

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!