Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Egy tapasztalt matematikust...

Egy tapasztalt matematikust keresek, akivel fel szeretném venni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Beszélgetni szeretnék vele a matekról, és megkérdeznék tőle dolgokat. Olyanokat, amelyekre még nem kaptam választ, de nem bonyolultakat, inkább szokatlanokat. Privátban beszélgetnék vele, de ha akarja, akár itt is megbeszélhetjük :)
2015. márc. 20. 09:35
 1/3 BefŐzike ***** válasza:

Én nem vagyok matematikus, de szerintem ha kiírod, hogy mire szeretnél válaszolni, akkor előbb jelentkeznek mint privátban.

És a nyilvánosan megvitatott dolgoknak általában több értelme szokott lenni, mint mikor valaki titkosan mond (akár) hülyeséget (is).

2015. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Elsőnek igaza van. Legalább add meg a témakört, hogy mivel kapcsolatban akarsz kérdezni. A matematikában is, mint sok más tudományban manapság már részterületekről, beszélhetünk. Egy matematikus soha az életbe nem fog ismerni minden részterületről, mert annyira speciálisnak számít.

Egyre inkább mindenki a saját kutatási területe felé orientálódik.

Azaz van mindenkinek egy elég jó alapismerete, aztán majd egy spec. területre orientálódik.


Szóval azt mindenképp érdemes megadnod, hogy milyen terület érdekel jobban, amihez kérdéseid vannak.

2015. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, matematikus vagyok, kérdezz nyugodtan.
2015. márc. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!