Van ilyen könyv?

Figyelt kérdés
Borzasztóan birtokol a tudásvágy, ha pl megnézek egy sorozatot, melynek címe: sűrgősségi osztály, vagy amiről a vészhelyzetben sem beszélnek című, akkor annyira szeretném tudni mit kell tenni..Mármint..Van olyan könyv, amiből meg lehet tanulni (nem akarok orvos lenni)és tudom, hogy még az orvosok sem tudnak annyira mindent. Csak annyira hősnek érezném magam, ha tudnám mi az hogy epineprin, és mikor kell. Vagy pl ha valakinek baja van, eltudjam látni (nagyjából) Na, vannak ilyen könyvek, amiket csak úgy meg lehet venni? Kerestem de enm találtam. Bocsi a helyesírásomért, de siettem.

2015. márc. 16. 07:04
 1/3 hollófernyiges ***** válasza:
Epinefrin éppen nem létezik, mert magyarul azt adrenalinnak hívják, de egyébként van egy orvosi könyvesbolt a Baross utca Kálvin-téri végénél.
2015. márc. 16. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tanuljál például mentőápolónak. Három éves suli, és ha nem is leszel orvos, de sok mindent megtanulhatsz az orvoslásból.
2015. márc. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

ÓÓ! Oké! :)

Köszi!!!!

2015. márc. 19. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!