Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » IR Infrared Magnetic Therapy...

IR Infrared Magnetic Therapy Self-Heating Neck Protector. Hogy a francba működik?

Figyelt kérdés

- Adopt nanobiotechnology, with dual effects of thermoelectricity & piezoelectricity


[link]

[link]


Ha szerinted nem működik ne írj.


2014. nov. 27. 21:49
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
2014. nov. 27. 21:50
 2/27 anonim ***** válasza:
Mit érdekel az téged? Azt se kérdezed meg, hogy a telefonod érintőképernyője, vagy a számítógéped processzora hogyan működik. Működik és kész. Meg kell venni és használni, ha nem ér semmit, akkor meg kidobni. Ez ilyen egyszerű.
2014. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy nagyon tudományosnak látszó elektromos nyakmelegítő. Bizonyára ven benne egy fűtőszál meg valami áramforrás, ami akár piezo is lehet, körbe van hintve olyan szavakkal, hogy nanobiotechnológia és társai, hogy a hülyék jobban megvegyék.
2014. nov. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kicsatolja a vákuumból a negatív energiát és a nanotechnológiát keresztezi a kvantum térrel ami longitudinális elektromágneses hullámokat meg mágneses monopólus rezonanciát eredményez.

Na ezt szeretted volna hallani?

2014. nov. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok tegyük félre a viccet.

Ez úgy működik hogy annyi hülye van a világban hogy egy egész iparágat lehet rá építeni.

Na ennek az iparágnak az egyik csodálatos termékét találtad te meg.

Na egyébként meg egy hőszigetelő cucc és kész.

De két dollárért vegyed meg, nem drága de aztán nehogy csalódás érjen hogy a thermoelektromos meg mágneses hatást nem érzed.

2014. nov. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
"Magnetic Therapy" Sajnos ez az ahonnan nincs értelme tovább olvasni bármit is. Van még egy két ilyen kifejezés, majd valószínűleg találkozol még párral az életben.
2014. nov. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
2 dollárért nanotechnológia :D Te azt hiszed, hogy a tudósok kínai gyerekmunkásokként dolgoznak éhbérért? Vagy szerinted a nanotechnológiát a tűzcsapot levizelő kutya is tud fejleszteni?
2014. nov. 28. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
Bizony nálunk a nanotechnikus vízszerelő is ezres órabérét dolgozott, pedig neki még diplomája sincs.
2014. nov. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

2, Mit érdekel az téged hogy mit érdekel az engem? Az érintőképernyőnek is utánanéztem, még akkor is ha a tudásom nélkül is működik.


3, Igen úgy tűnik nekem is hogy valahogy "csal" magának energiát ezzel a piezóval talán de még sosem hallottam erről, aztán utána meg ebből valahogy infrában ad le hőt. Ezt a nano dolgot nem értem. Mert az oldal (dx) nem szokott hülyeségeket állítani. Még az aksiknál is odaírja a valós kapacitást is. El tudom képzelni nanotechnologiával fejlesztették ki ez a technológiát. Vagy onnan származó infóbol van. Mindegy ez a kisebbik értetlenkedésem.


4, Igen én is erre gondoltam :D


5, Az van sok a jó review róla. És bár tudom az nem szentírás számomra mégis ad egy hitelességet a termék iránt. Régóta nézegetem az oldalt nem gyanus számomra a review rész. Ott meg ketten is írják hogy vigyázz vele mert éget. Na most egy sima hőszigeteléssel ezt nem lehetne elérni.


6, Hallottam már jókat a Magnetic Therapy-ról is.


7, Mondcsak láttál már mobiltelefont 2500 ért a hypermarketben? Nahh ha levonod a magyor adót, vámot, kutyafülét, hypermarket profitját, szállítási költséget, ottani adót, nyersanyagot, a gyár profitját, a befektetett gépek megtérülését, mennyi marad szerinted szeretett kedves szorgalmas kínai munkásunknak?

2014. nov. 28. 13:40
 10/27 anonim ***** válasza:

Ez kérlek szépen egy nagyon extravagáns sál. De legalább jó a marketingje. Meg olcsó.

G.

2014. nov. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!