Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az Antarktiszon volt-e vagy...

Az Antarktiszon volt-e vagy van-e magyar kutatócsoport?

Figyelt kérdés
Magyarok vettek-e részt valaha déli-sarki kutatómunkába?
2010. jan. 27. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szokott lenni, most nem tudom, van-e. A tv-ből ismert Vissy Károly is volt ilyen expedíción.
2010. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Magyar kutatócsoport nem volt csak egyes személyek vettek más nemzet csoportjában részt.
2010. jan. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Érdekes lehet az expedíció! Kb. mennyibe kerülhet egy magyarnak oda kijutni? És azzal a munkával mennyit kereshet?
2010. jan. 27. 16:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Huhú, nekem régi vágyam oda kijutni :D De még én sem találtam meg a módját, főleg ezért, mert általában orosz vagy amerikai kutatócsoportok vannak ott. Egy ember általában fél évet tölt ott.
2010. jan. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem csal az emlékezetem nem csak hogy volt kint magyar kutató, de van olyan tájegység (hegy?) amit magyar nevezet el.
2010. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!