Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy puskázzak? Van valami...

R-chee96 kérdése:

Hogy puskázzak? Van valami ötletetek? Nem csak a dolgozatírásra gondolok, hanem felelésre is!

Figyelt kérdés
Köszönöm!

2014. márc. 27. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Tanulj.
2014. márc. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem írni, hogy ne írjátok, hogy "Tanulj". nem tudok! Már egy hete kb. tanulok egy 17. mondatos szöveget. de egyszerűen nem tudom megtanulni!
2014. márc. 27. 14:50
 3/7 Tengor ***** válasza:
74%

A magolás és a tanulás két különböző dolog.

Ha nincs szellemi problémád, akkor tudsz tanulni. Legfeljebb eddig rossz módszerrel próbálkoztál. Nézz utána, milyen módszerek vannak!

Ha szellemi problémád van, akkor pedig iratkozz át olyan iskolába, ahol erre tekintettel vannak és tudsz fejlődni.

2014. márc. 27. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom! Egyebkent nincs szellemi problemam.
2014. márc. 28. 21:08
 5/7 Tengor ***** válasza:
100%
Akkor marad a rossz módszer. Próbáld ki tanuláskor, hogy szőlő cukrot és tiszta vizet iszol. Ha eddig egy helyben ültél, akkor járkálj. Ha eddig csendben voltál, akkor hallgass valamit (van akinek a komolyzene jön be, van akinek a death metál...). Kísérletezz!
2014. márc. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
47%

Ha még a puskázásnál tartunk:

Én szoktam, de nem jó vele próbálkozni, a legtöbb tanárom nagyon mulya, így nem nehéz. De azok akik sokat puskáznak nem tanulnak semmit és szóbelin szívnak mint koktélt Chuck Norris

2014. márc. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2014. márc. 29. 20:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!