Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi lenne jó választás?

Mi lenne jó választás?

Figyelt kérdés
Már 1 év múlva elkell döntenem,hogy mit szeretnék tanulni,de nekem nincs semmi elképzelésem,nincs olyan ami különösebben érdekelni.Tudtok ajánlani valamit,aminek érdemes lenne továbbtanulni,amivel keresni is lehet,de azért érdekes is.Vagy akármi ajánlat?

2014. febr. 9. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A saját jövődről magadnak kell döntened. Hogyan várod el másoktól, hogy helyetted találják ki, mi tetszene neked, mikor nem is ismerünk?

Minden terület lehet érdekes és keresni is lehet vele, ha elég magas szinten és kreatívan űzöd.

2014. febr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem azt kértem,hogy helyettem döntsenek,vagy olyat ami nekem is tetszik,hanem pl. írjanak olyat,ami szerintük jó szakma..
2014. febr. 10. 11:10
 3/3 anonim válasza:
írj valamit magadról: fiú/lány vagy, miket szeretsz csinálni, milyen tantárgyakból vagy jó, stb. a pályaválasztás nem ilyen egyszerű, hogy vannak univerzális állások, amik mindenkinek jók. van aki sose lenne mérnök, nem is tartja érdekesnek, másnak az minden álma. óriási a választék, és csak nagyon kevés szakma van, amiben mindent megtalálsz, amit keresel. de úgy nem fogod megtalálni, ha azt se tudod, mit keresel. a "jól lehet keresni vele" hülyeség. vannak brókerek, akik szinte éheznek, mások sz*rrá keresik magukat. épp ezért nehéz megmondani, mivel lehet jól keresni. attól függ, mennyire vagy benne tehetséges és mennyi melót teszel bele. összességében elmondható, hogy BÁRMIVEL lehet jól keresni, ha igazán jól csinálod. van, amivel szinte azonnal, van, amivel 10-20 év múlva. szóval a pályaválasztást ott kell elkezdeni, hogy neked mi a fontos, mit tudnál szívből csinálni szabadidődet is rááldozva, ha kell!!!! elmehetsz pályaválasztási tanácsadásra is a körzetedbe tartozó nevelési tanácsadóba/pedagógiai szakszolgálathoz, ha még nem vagy 18. itt pszichológus segít nagyon jó tesztekkel, beszélgetéssel (ingyenesen)
2014. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!