Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Pozdorja fal festése hogyan!?...

Pozdorja fal festése hogyan!? Gipszkarton fal illesztések?

Figyelt kérdés

Van egy pozdorja falam ami tapétázva van. Szeretném festeni sima falfestékkel.

Tudom, hogy lehet kapni festhető tapétát, de ez a megoldás nem tetszik. Tégla / itong falat pedig nem szeretnék helyette. Túl sok munka.

Esetleg arra gondoltam, hogy gipszkartont tetetek rá, és azt festem. Ez a megoldás tetszene, de nem tudom, hogy a gipszkarton az esetleges illesztéseknél és a fal-gipszkarton találkozásánál nem-e repedezne ki? Amennyiben igen, hogy küszöbölhető ki? (díszléceket nem szeretnék, csak egy rendes falat)

Természetesen a gipszkarton megoldáson kívül más ötletek is érdekelnek



2014. febr. 4. 10:41
 1/1 anonim ***** válasza:
A gipszkartont bandázsolni szokták. Ez azt jelenti, hogy veszel bandázsszalagot gipszkartonhoz és az illesztésekre felviszed glettanyag és spakli segítségével. Így nem fog repedezni.
2014. febr. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!