Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Miért nem értem a matekot?

Miért nem értem a matekot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy egyszerűen nem értem a matekot hiába csinálom meg itthon a házi feladatot akkor se, másnapra mindent elfelejtek sőt mikor itthon irom a házit már akkor is küszködök vele.Ha dolgozatot irunk azt sem tudom mert ugy ahogy elfelejtem és nem tudom miért. órán sokat jelentkezek mert olyankor értem és csinálni is szeretem de otthon és dolgozatoknál semmi! Ez fantasztikus!! Mit csinálok rosszul???
2013. nov. 26. 21:35
 1/1 supra01 ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert nincs meg a stabil alap. És órán megérted az összefüggéseket, vagyis érted a matekot, csak mikor már nincs segítség, akkor meg vagy lőve. Szóval szerintem a kezdetektől kell újra megtanulnod mindent!
2013. nov. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!