Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogyan lehetnék mentalista?

Hogyan lehetnék mentalista?

Figyelt kérdés
Nem önös érdekből szeretnék az lenni hanem- mint a mentalista c. sorozatban- másoknak segíteni. Jobban fel szeretném ismerni az emberek valós érzelmeit, de nem pszichológusként annyira nem akarok belemerülni. A válaszokat előre is köszönöm.

2013. nov. 8. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Van akinek ösztönösen megy, de ha neked nem megy, akkor mégiscsak tanulnod kell.
2013. nov. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Feliratkozol az eukalyptus, a fodor és a bors mögé.
2013. nov. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Irodában én is hallottam ilyet: (el) ment-a-lista? :D
2013. nov. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Annyi nekem is megy, hogy látom ha valaki hazudik az nem nehéz. Esetleg van valami könyv ami arról szól hogy az emberek mit gondolhatnak/gondolnak. Vagy a szavak általi manipuláció is érdekelne.
2013. nov. 10. 21:23
 6/10 anonim ***** válasza:

"... látom ha valaki hazudik az nem nehéz."


Úúúú, de jó neked... :)

2013. nov. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Tényleg sok a troll gyik-on:D
2013. nov. 10. 21:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Testbeszéddel kapcsolatos könyveket keress. A sorozatbeli mentalista is leginkább az önkéntelen reakciókat, mozdulatokat, és minden egyéb apró körülményt figyelembe véve ismeri fel "valós érzelmeket", ahogy te írtad.
2013. nov. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Testbeszéddel foglalkozz sokat,tanulj fiziognómiát(elég nehéz lesz),pszichológiát és beszélgetés közben tanulmányozd az embereket.Sok idő múlva már szinte nyitott könyv lesz a legtöbb ember.


Nekem van egy arab ismerősöm,aki 8 évig tanult fiziognómiát és pszichológiát.Ránézésre megmondja bárkiről,hogy milyen ember.Mielőtt megismertem,az egyik közös ismerősünk mondta,hogy ilyeneket tud.Jól kiröhögtem,mondván,hogy ilyen nem létezik.Aztán amikor először találkoztam vele,mondtam,hogy mondjon el mindent rólam,amit "lát".1 perc után konkrétan elmondott rólam olyan dolgokat,amiket még az ismerőseim sem tudtak rólam.Milyen személyiség vagyok,mi az ami motivál,hogy nagyon ragaszkodó típus vagyok,nem szoktam megsértődni,nem vagyok haragtartó,visszahúzódó vagyok,de szeretek néha kicsit megőrülni.Szeretem az extrém dolgokat és adrenalinfüggő vagyok.Csak álltam és néztem,amikor elhadarta nekem ezeket az arab akcentusával :D


Viszont ez egy nagyon bonyolult és összetett "tudomány",amit rohadt nehéz megtanulni és alkalmazni...

2013. nov. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3-as jóóóó!
2013. nov. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!