Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az iskolába hulladékból ruhát...

Az iskolába hulladékból ruhát kell csinálni, és nem tudom milyet csináljak vagy miből?

Figyelt kérdés
2013. szept. 14. 10:09
 1/4 szpeti1991 ***** válasza:

Ami nagyon kézenfekvő és nem nehéz, az a wc-papír guriga, én ez biztosan használnám. Kézenfekvő azért is, mert könnyen festhetőek :) Szétvágva vagy nem szétvágva, de összefűzve egészen jól is nézhet ki. Ha iszik a családban sört valaki, akkor a dobozos nyitófülek (de lehet kóla is) díszítésnek jók lehetnek, és az elmosott üdítős/tejes dobozok is használhatóak hasonlóan a wc-papír gurigákhoz. A különböző műanyag flakonok már nehezebben kivitelezhetőek, most nem tudom, mit kezdenék vele...


Én egy felsőt csinálnék, ilyen oldalt összeférhetőt. Szal wc-papír gurigákat festenék be, hogy szép legyen, és összefűzném cérnával vagy madzaggal őket, mint egy póló, annyi különbséggel, hogy oldalt nyitott maradna, íy amikor már rajtam van, akkor tudnám "begombolni", csak cérnával összekötve. :) Ha érted, hogy hogy értem. Így könnyen felvehető, nem szakadna azonnal darabokra, és talán szépen meg is valósítható. Egy részét beborítanám doboz nyitófülekkel, és a válla díszíthető lenne tejes doboz kifordított lapjával. Ez az én ötletem, nyilván lehet még agyalni rajta... :)

2013. szept. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. szept. 14. 10:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Flakonból papucsot: [link]


Szakadt, "lukas" zokniból lehet alkar melegítőt télre. Csak vissza kell picit hajtani és megvarrni. [link]


Szakadt farmerből táskát (kiegészítő, nem ruha, de öltöztet):

Vannak jobb kivitelezések, ez itt elég kezdetleges:

[link]

[link]

Lánc szintén lehet sörös doboz pöcökből


Törött ernyőből táska:

[link]


Törött ernyőből napellenzőt (tudom ez nem ruha, de nagyon hangulatos)

[link]

2013. szept. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon jó ötleteket adtál
2013. szept. 14. 12:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!