Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ilyen melegbe lehet a ruhába...

Ilyen melegbe lehet a ruhába valamit tenni, ami hűt?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Persze, lehet a ruha alá akár jégakkut is tenni. De ha nincs kéznél, akkor az is sokat segít, ha bevizezed a ruhádat. Például nyugodtan megkérhetsz valakit, aki a kocsiját mossa slaggal, hogy locsoljon le téged is.
2013. jún. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a jégakkura én is gondoltam :D de az kiolvad, és utánna már nem jó
2013. jún. 20. 13:10
 3/13 Wadmalac ***** válasza:
100%

Hát egy komplett splitklímát hátadra venni nem praktikus. Egyébként a jégakku is veszélyes, összehozhatsz vele egy helyi fagyást vagy tüdőgyuszit.

A laza, nem műszálas ruha jól párologtatja az izzadtságot, az is jól hűt. Melegben kerüld a szűk, sötét színű műszálas ruhákat. Ha vészesen meleged van, árnyék, arc-, alkar- és fejmosás. Meg persze sok bevitt folyadék, lehetőleg ne sima víz, mert túlhígulhat a véred, a víz mellé fele-felében az izotóniás sportitalok a legjobbak.

2013. jún. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

(beltéri) split klímát? A kültériig meg mindig hegessze maga után a klíma csövezést, amerre csak megy?


Én átalakított mobil klímára voksolnék inkább

2013. jún. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
De ha sokat mész erre-arra, akkor vegyél olyan klímát, ami köré építettek egy autót is!
2013. jún. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Wadmalac ***** válasza:

#4, #5: :DDD

Rájöttem a megoldásra.

Háti permetező feltöltve ízesítetlen hideg fodormenta-teával, a csöve fej fölé hajlítva egy zuhanyrózsával. Negyedóránként egy litert kipumpálni, 2 óránként új töltés.

2013. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
De ez sem jó, egy idő után kifogy. A kérdező írta, hogy neki olyan kell, ami tovább jó. Ennyi erővel a jégakkut is lehet cserélgetni…
2013. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Wadmalac ***** válasza:
2013. jún. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Wadmalac ***** válasza:
Ha ez sem jó, Mr. Starkot kell megkérdezni. A páncélja légkondis.
2013. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Azt is megteheted, hogy hűtőbordát szerelsz magadra, ahogy a tranzisztorok is szokták nagy melegben.

De ha a fejedre húzod, talán az is elég.

[link]

:DD

2013. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!