Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » 4,2 átlag jó hatodikba?

4,2 átlag jó hatodikba?

Figyelt kérdés
Tavaly 4,0 voltam.
2013. jún. 18. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
közepesen szar
2013. jún. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
73%

HatodikbaN.

És attól függ, mihez képest. A tavalyi átlagodhoz képest javítottál, ez jó. Ha így folytatod tovább, nyolcadikra eléred a 4,6-ot, az már egy gyengébb gimnáziumra vagy szakközépre elég lehet.

2013. jún. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%
Az átlag annyira semmitmondó. A matek, magyar, történelem, (biosz, kémia, fizika) számít. Egy rakás hasznavehetetlen sz*r tantárgy van az általános iskolákban amikből max egy fogyatékkal élő teknős nem tudna 5-öst szerezni, hogy felhúzza az átlagát.
2013. jún. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így van, az átlag semmit sem jelent. Sokkal fontosabb, hogy legyen olyan terület, amiben kiemelkedsz. Nekem sose volt jobb az átlagom 4,5-nél, inkább olyan 4,2-4,3 körül volt, ehhez képest nem a leggyengébb gimnáziumba vettek fel, hanem valójában egy olyan osztályba, amiből az országban akkor csak kettő létezett, ahol felsőfokú matematikát tanultunk már 17 évesen.
2013. jún. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó, azon igyekezz hogy megtaláld mi érdekel igazán és arra feküdj rá a többi nem számít.
2013. jún. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért írtad ki ezt a szerencsétlen kérdést az alkalmazott tudományok kategóriába? Valami kisegítő iskolába járhatsz, ott a 4,2 átlaggal ennyire telik csak.
2013. jún. 19. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az átlag számítás nem az alkalmazott matematika része? :D LOL nem is néztem a válaszomnál a kategóriát.
2013. jún. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Rendes általánosba járok!!! Csak nem tudtam melyik kategoriába soroljam. De az titeket miért érdekel melyikbe van? A kérdés a fontos!!!
2013. jún. 19. 14:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!