Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Kinek írhatok üzenetet, ha...

Kinek írhatok üzenetet, ha saját magam rájöttem olyan dolgokra, amik tudományosak lehetnek?

Figyelt kérdés

ezen a linken vagy egy példa erre:

[link]


A kép alatt lévő hozzászólásokat kéretik elolvasni.



#tudomány-kapcsolattartás
2013. jún. 14. 16:05
 1/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Mondjuk egy elismert tudósnak, aki a terület ismerője.

2013. jún. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy túl szerteágazó vagyok, több idő lenne az adott dolog szakértőjét megtalálni (és választ remélni), mintha lenne valaki akivel mindenről el lehet beszélgetni.

A legnagyobb baj, az az, hogy párbeszéd hatására effektívebb lenne a dolog, amit első verziós felvetésként leírok.

2013. jún. 14. 17:03
 3/9 A kérdező kommentje:
Akarom mondani, a baj az hogy nincs kivel párbeszédet folytatni.
2013. jún. 14. 17:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Elég érdekes ez az elmélet, el tudod jobban magyarázni?
2013. jún. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én Egely Gyurit ajánlom.
2013. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

El tudom jobban magyarázni, de jobban szeretem a párbeszédet (csak írásban), szóval kérdezel róla valamit és akkor azt a részt megpróbálom bővebben leírni, ha tudom. De szerintem ez így röviden tömören teljesen jó. Viszont lehetséges, hogy vannak dolgok amik kapcsolódnak a témához.


Facebookon megtaláltam György profilját, ismerősnek jelöltem.

2013. jún. 14. 22:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Igen, Gyuri jó lesz erre a feladatra. :)

Szegény valamilyen betegség támadhatta meg, mert olyan nagy baromságokat hord össze, szegényen mindenki röhög. Én már azt is elképzelhetőnek tartom, hogy marketingezik az emberünk, ő sem gondolja komolyan amiket mond, a hülye embert akarja csak megtéveszteni. Szegény...

2013. jún. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az elmeorvosodnak.
2013. jún. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Ezt ugye nem valami morbid viccnek szántad?

Elsőre úgy hangzott számomra.

De egy ilyen lelki lerakóhely sok kincset tartalmazhat.

A legrosszabb benne, hogy úgy tűnik mintha egy feneketlen süllyesztőbe dobná az ember, pedig mennyi hasznos dolgot fecsegtem el dokiknak. Szerintem meg sem hallották, vagy csak úgy tesznek, mintha sületlen őrültségeket beszélnék, közben meg havi milliókat hozó nagycégeket hoznak létre az én ötleteimből?

Akkor most hogy van ez?

2013. jún. 22. 13:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!