Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mivel lehet árnyékolni elektro...

Mivel lehet árnyékolni elektromásgneses mezőt? Illetve ezt hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
A laptopomba akarom beépíteni, hogy minél kevesebb elektroszmog érjen, illetve kábelt is szeretnék majd szigetelni. Köszi!
2013. máj. 30. 01:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Miért, mi bajod az elektroszmoggal? Egyébként szigetelni pont nem lehet azzal, amivel árnyékolni.
2013. máj. 30. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

Elektromágneses mezőt nagyrészt semmivel. A különböző elektromos mezőket pedig Faraday kalickával. Igaz, akkor a gépedet sem tudod használni majd használni (de az nem is olyan nagy baj, ahogy nézem :P ). Egyszerűen az egészet borítsd be egy sűrű szövésű fémhálóval, és a hálót földeld le. Meg is vagy.


De ügye tudsz róla, hogy marhaságok miatt aggódsz? :) A laptopod a legutolsó, ami egészségkárosodást okoz...

2013. máj. 30. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A laptopodtól ne félj, de ha ilyen aggodalmas vagy, akkor ne használj wifi eszközöket és mobil telefont (ill. ne menj közelebb hozzájuk 2 méternél).
2013. máj. 30. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Egyébként szigetelni pont nem lehet azzal, amivel árnyékolni? Ezt hogy érted? Az nem ugyanaz?


Valami ilyesmire gondoltam egyébként:

[link]


Csak nem értek hozzá nekem melyik is kéne, meg tartok tőle, nehogy véletlen még erősítsem is mintegy antennaként funkcionálhatna is akár amit beteszek fémet.


Az hogy káros az nem kérdése számomra, így az ilyenekkel mellőzzetek kérlek. Jó lenne ha tudnátok valami használható infóval is szolgálni, köszi. :)

2013. máj. 30. 12:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Illetve hogyan műküdik a födelés, mármint (nem a fahradykalicka) a laptomohoz csak olyan dugaszt adtak, tudjátok ami két eres, és ilyen vékony a dugója, nem az a nagy kerek ami földel is. Külön szálon a földet elvezetném a laptopomig, de ott hova kell érintkeztetni?
2013. máj. 30. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem az lesz a legjobb, ha magadat árnyékolod le.
2013. máj. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Á köszi, mostmár mindent értek. Részvétem. :)
2013. máj. 30. 13:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!