Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Lehet lézerrel élezni tőr?...

Lehet lézerrel élezni tőr? Mármint h fölmelegíti?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 20:01
 1/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Igen, lehet. De ehhez 50-80W körüli 'CO2' vagy 'Ne' lézereket használnak, vagyis az otthoni lézer pointerrel esélytelen. :-)
2013. ápr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
előbb tanujj meg beszélni
2013. ápr. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
1 nek: kössz 2 nak: szerintem ezt a kérdést írtam, nem mondtam, de nekem mindegy.. de mi a bajod vele ha megérted..
2013. ápr. 4. 21:05
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi bajunk azzal, ha nem tudsz magyarul?

Ha még csak kicsit nem tudsz, akkor talán megértünk - ha már nagyon nem tudsz, akkor nem.

Te ugye a munkádban is csak 60%-ot teljesítesz, mert akkor még éppen nem rúgnak ki?


Csak tudod, ha a feltaláló is így dolgozott volna, akkor ma még lézer se lenne.

2013. ápr. 5. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
és akk te inkább éhenhalsz, minthogy rendelj egy pizzát úgy, hogy csak töröd a nyelvet?
2013. ápr. 5. 13:12
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha lehet írásban is rendelni, akkor legalább szerzek egy helyesírás ellenőrzőt. Ma már benne van a böngészőben, csak a megfelelő nyelven kell letölteni.


Ha pedig kijívítanak, akkor nem megsértődöm, hanem megköszönöm.

Érzed a különbséget?

2013. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!