Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ha egy pohárba teszek benzint,...

Ha egy pohárba teszek benzint, meg vizet, az összekeveredik, vagy arra számíthatok, amire víz és olaj esetén?

Figyelt kérdés
Kémiában nem vagyok otthon, és gondoltam, készítek olyan parfümöt, amiből ha akarom, víz jön, ha akarom, benzin. Lehetséges?
2013. márc. 31. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A benzin nagy valószínűséggel feljön a víz tetejére.
2013. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, örök hálám :D
2013. márc. 31. 20:45
 3/7 A kérdező kommentje:
üldözzön!
2013. márc. 31. 20:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Most így húsvét előtt kinek a haját akarod felgyújtani?
2013. márc. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem keverednek. Felül lesz a benzin, alul a víz. Viszont ha felrázódik, kell egy kis idő, mire helyreáll a rend. Parfümként viszont ne nagyon használd a benzint: porlasztva rendkívül tűzveszélyes (azon kívül, hogy büdös).
2013. márc. 31. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mire eljutottam odáig, hogy kinyissak egy parfümösüveget, 2-t eltörtem. De végre megvan :D az utolsó feláldozható üvegemet sikerült kifúrni. Kicsit elrepedt, de teszek rá, szépen beragasztottam. És senkit nem akarok felgyújtani, csak gondoltam, a lányoknak biztos tetszene a benzinillat. De úgy döntöttem, hogy megelégszek azzal, hogy csak vizet teszek bele...
2013. ápr. 1. 00:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek a segítséget!
2013. ápr. 1. 00:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!