Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hogy tudnám hibernálni magam...

Hogy tudnám hibernálni magam 2-3száz évre?

Figyelt kérdés

Nagyon idióta világban élek mert a fejem fogom milyen hülye emberekkel vagyok körülvéve. És egy kicsit előrébb szeretnék menni az időbe hátha jobb és értelmesebb emberek vesznek ott engem körül..

:P

Alternatívákat várok a jó és biztonságos hibernációról.

Hogy oldható meg? :)


2011. szept. 20. 14:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg Han Solot.
2011. szept. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van nagy fagyasztó ládátok? ha van, kiszórod belőle a húst, betekered magad folpack-al és belefekszel, de előtte írd rá, hogy pl 2211-ben felnyitandó
2011. szept. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hülye emberekkel vagy körülvéve? Igaz mindenki magából indul ki.
2011. szept. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Aztán mikor 2-300 év múlva felébrednél, akkor te lennél az "elmaradott ősember". És mindenki veled beszélne úgy, mint egy szegény fogyatékossal, aki 300 évvel ezelőttről jött ide, és rohadtul nem ért semmit a modern világból...


Ez jobb lenne?


Pedro

2011. szept. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ja ja az sokkal jobb!! :) :) :)

Most is úgy beszélnek velem! :P

Pedig nem vagyok hülye se ősember... XD

2011. szept. 20. 15:03
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

:-DDD

Azért ezt még gondold át! Szerintem...


A (kriogén) hibernálással pedig ott a baj, hogy a víz kristályosodása miatt roncsolódnak a sejtek... Ha jól tudom, próbálkoznak valami olyannal, hogy nem kristályosodó folyadékkal helyettesíteni a vizet, de nem igazán tudom, hogy hol tartanak ezek a kísérletek.


Szóval azt hiszem, hogy néhány éven belül ez még nem fog megoldódni.


Pedro

2011. szept. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Pedig nem vagyok hülye..."


Csak tudatlan vagy.

2011. szept. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem lehet megoldani, még a fagyasztás alatt belehalsz, mert szétvágja a sejtjeidet a jég.


Ma is csak halálos beteg emberek vállalkoznak erre, a végső stádium előtt. Úgy, hogy tudják - jó eséllyel ők is meghalnak - ráadásul valószínűleg 50 éven belül fel is olvadnak ($$$ miatt).


Az első néhány ilyen lefagyasztott ember már régen felolvadt (nem fizették az örökösök a plusz költségeket), és egyenesen ment is a szemétbe. Meg se próbálták föléleszteni.

2011. szept. 20. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Just do it!
2011. szept. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!