Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Ez nagyon furcsa nem?

Ez nagyon furcsa nem?

Figyelt kérdés
Nem nőttek ki a szemfogaim (csontfogak) , a jobb lábamban egy ortopédus szerint kicsit másképpen rendeződnek el a csontok mint egy normális embernek... Ez mi lehet?
2011. júl. 15. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát öcsém, vámpír már nem leszel :D
2011. júl. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért tudsz járni?
2011. júl. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát gondoltam rá én is, hogy nem leszek abból a sz@r tini filmből az a vámpír, ami most úgy fel van kapva. Mi az? XDDDD De tényleg mi az???Egyébként meg komolyan kérdeztem.... Akárhogyan is nézzük egy genetikai mutáns vagyok.... Olyan mintha három karom vagy két f@rkam nőtt volna, csak nem annyira súlyos.... Egyszer szeretném kideríteni, hogy mi ez, és utána hagyom a picsba, de nem hagy nyugodni a dolog. Biztosan van itt valami kibe.... biológus, vagy orvos, vagy akármi, aki tudja mi lehet ennek az oka.... De tényleg....
2011. júl. 16. 00:11
 4/6 A kérdező kommentje:
tudok járni.... Igazából abban nyilvánul meg a dolog, hogyha nagyon megterhelem a lábam iszonyatosan tud fájni.... Valójában csak a bokámmal van probléma, és a normálishoz képest milliméteres eltérésben kell gondolkodni, de ez azt eredményezi, hogy oldalra szinte alig fordul a bokám, és terhelésre begyulladnak az ízületek meg a inak. A szemfogak hiánya a fogorvostudomány magas szintje miatt meg egyáltalán nem látszik. :D Nagyon élethű koronáim vannak. De akkor is..... Annyira furcsa így élni.
2011. júl. 16. 00:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Így jött létre az emberiség, az összes faj a földön. Mindig voltak mutációk és lesznek is. Ez a genetika. Furcsa dolgokra képes. Életképes vagy, örülj ennek, és nem vagy ágyhoz kötve, nem születtél vízfejjel, vagy nem nőttél össze az ikertestvéreddel.

Ilyen is van, fogadd el magad. Ha megtudod, mi is okozta ezt nálad, akkor is ilyen maradsz.

2011. júl. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem meg épp ellenkezőleg, elég nagyra sikeredtek a szemfogaim, s érdekesen néz ki mikor csak vigyorgok, s csak az a kettő látszik ki :P
2011. júl. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!