Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mit jelent az, hogy tízmilliós...

Mit jelent az, hogy tízmilliószoros nap van?

Figyelt kérdés
Sok válaszban olvastam ezt, hogy most tízmilliószoros nap van, ezért pozitívan kell gondolkodni. Mit jelent ez?
2011. júl. 5. 07:06
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Semmit,ez csak egy ezotériás hülyeség.

Mindennap pozitívan kell gondolkodni,hogy valamire juss.

2011. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki MINDEN kérdésre ezt irja be, nagyon viccesnek érzi magát, pedig csak hülye.
2011. júl. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%

A tibetiek szerint 4 ilyen nap van minden évben. Ezeken a napokon minden, amit teszünk, gondolunk, mondunk, 10 milliószorosan száll vissza ránk.

Állítólag egy pulzáló energiasugár érkezik egy másik dimenzióból, ami körbeveszi a Földet, ez segíti a Földön a gondolatok, érzelmek, tettek, szándékok és cselekedetek megsokszorozódását!

2011. júl. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
25%

"A tibetiek szerint 4 ilyen nap van minden évben"


Azért élnek olyan végtelen nyomorban mert ilyen baromságokban hisznek.

2011. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A végtelen nyomor nem a hitük következménye, hanem a kínai megszállásé!!!
2011. júl. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
61%
De ha tényleg így lenne ahogy gondolják, akkor már övék lenne egész Kína, és nem itt tartanának.
2011. júl. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

09:43


Én sem hiszek benne, csak a kérdésre válaszoltam. Szerintem is minden nap úgy kellene élni, hogy minden gondolatunk és cselekedetünk jó legyen, az lenne az igazi.

2011. júl. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hogy a megfelelő kategóriába kell a kérdést feltenni.
2011. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Adurvaéletbe. Mivel nekem ez csillagászati témakörnek tűnt, így az alkalmazott tudományokba illőnek véltem. Ha nem idevaló, akkor majd a modik megoldják.
2011. júl. 5. 20:51
 10/10 anonim ***** válasza:
0%

LOL : "Állítólag egy pulzáló energiasugár érkezik egy másik dimenzióból, ami körbeveszi a Földet, ez segíti a Földön a gondolatok, érzelmek, tettek, szándékok és cselekedetek megsokszorozódását!"

Ezt látta más is, vagy csak nekem jelent meg????:D:D

2011. júl. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!