Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Milyen lesz 15-20 év mulva a...

Milyen lesz 15-20 év mulva a technologia?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=6Cf7IL_eZ38


Pl. itt a video ami az érintö kijelzövel foglalkozik.

Tudnátok hasonló videokat mutatni?


Tudom, pár évtizede ugy gondolták hogy mostanra, repülö autok, holdbázis lesz, meg sok minden. :)


2011. ápr. 4. 14:25
 1/5 anonim válasza:

Ez szerintem hülyeség. Ha még is ilyen lenne 15-20 év múlva a technológia akkor is kinek lenne rá erre pénze? =/

Amúgy is válságban van Magyarország..nem hinném, hogy 15-20 év alatt kikupálódna...

2011. ápr. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Virtuális szex az sokat fog fejlődni

olvastam egy oldalon hogy ma már létezik minden hogy élvezetes legyen csak össze kéne pakolni a dolgokat 1 csomagba.(pl van olyan ruha ami finom rezgéseket bocsájt ki és olyan mintha simogatnának, ott a kinect ami meg mozgásérzékelő, arcfelismerő, stb)

2011. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy milyen lesz elérhető, de a fele ha lesz hétköznapi használatban, már jó lesz...
2011. ápr. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

> Milyen lesz 15-20 év mulva a technologia?

Az biztos, hogy nem olyan, mint amilyennek most elképzeljük. Most éppen az érintőképernyőben látják a jövőt: azt gondolják, hogy a jövőben minden tele lesz érintőképernyős eszközökkel. 20-30 év múlva ezen hangosan fogunk röhögni... Már csak azért is, amit a 15:55-ös mondott. Ha minden találmány elterjedt volna, már a fene tudja hol tartanánk...

2011. ápr. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jóval régebben azt hitték, hogy 2000-ben már repülő autók lesznek. :)

Nem tartom valószínűnek, hogy olyan lesz a világ, mint ahogyan a videón van. Persze biztosan fel lesz találva a technológia, sőt szerintem már létezik is,csak nem lesz elterjedve, ahogyan azt előttem is írták.

2011. ápr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!