Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A beton hány évet bír ki?

A beton hány évet bír ki?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy a számítógéppel kevert ipari beton igazság szerint hány évet bír ki a szabadban?
2011. márc. 31. 02:23
 1/5 anonim válasza:
0%
Hát utána néztem és egészen pontosan 43 ÉV 11 Hónap 24 Nap 6 óra 41 perc. De ez függ a beton minöségétől.
2011. márc. 31. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Igazság szerint ez nagyon sok mindentől függ,de amilyen kevés információt közöltél,(hányas beton,éri e a tetejét eső-hó,épület ez vagy járda,télen sózzák e,stb)csak annyit lehet mondani,hogy 10 és 100 év közt bármi lehet.
2011. márc. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Igazság szerint?

Ahhoz, hogy ezt megtudd, élőbb el kellene telnie annak az időnek. Vannak ezer évnél is régebbi beton építmények, amihez nem használtak számítógépet, így lehet, hogy sokat kell várni az "igazságra".

2011. márc. 31. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát tudtommal a mai általánosan használt beton (nem tudom, miért kevernél számítógéppel, vannak erre szakosított gépek, betonkeverőnek hívjuk) kb 30 évig köt, utána kezd porladni.
2011. márc. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom mennyire ugyanazt a betont használják veszélyes hulladék tárolására, de ott több száz évet kéne kibírnia. Igaz föld alatt...
2011. márc. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!