Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mi lett a pontparkal? Mert...

Mi lett a pontparkal? Mert már nem azt adja be hogy 2. 0 verzió hanem hogy nemjó a weboldal

Figyelt kérdés
2010. okt. 5. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

szerintem ennyi volt...

Megszedték magukat a reklámolvasásokból és megszűnt az oldal. Sokaknak feltűnt, hogy pont vásár előtt tűntek el!

2010. okt. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
3-4 hete hagytam abba a pontok gyűjtését, volt nagyjából 100 darab már, de befejeztem számítva valami hasonlóra.
2010. okt. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is abbahagytam, mint az előző válaszoló, mert a magyar pontos oldalak és ptc oldalak mind így járnak (legutóbb a biziv.net, szépen elnullázta a kedves admin mindenki egyenlegét, mondván, hogy új admin van és a régi mindent vitt. Na, persze, mi meg most másztunk le a falvédőről...)


A másik meg, hogy ez a vásáros dolog is milyen már. Ha összegyűlik a pontod, akkor miért nem automatikusan a tied a cucc, amit kinéztél?? Vásárkor be sem lehet jutni az oldalra a leggyorsabb nettel sem, akkor mégis hogy vittek el mindent?? Sehogy! Csak aki közel van a tűzhöz, azok kaptak valamit, hogy írkáljanak sikersztorikat az oldal fórumába. Aki meg lemerte írni, hogy nem tudott belépni vásárkor, azoknak meg hírtelen törlődött a fórumbejegyzése. Milyen érdekes ez, nemigaz?


első válaszoló

2010. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én 450nél tartottam de ha ez ilyen álszent dolog akkor rendelek 25 bögrét XD vagy már azt se
2010. okt. 5. 17:48
 5/10 anonim válasza:

Első és utolsó válaszoló.

Most akkor eltűnt, vagy nem? Vagy az a pár nap alatt a két hozzászólásod közt mégiscsak előkerült? Mégiscsak volt vásár? Kicsit bizonytalan vagy nem? Kiszámoltad már, hogy mennyi lenne, ha az a pár százezer ember automatikusan megkapná a cuccot? Szerintem annyira számolni sem tudsz. És meg kell mondjam, én rengeteg olyan kiírást látok a fórumban, amiről Te azt állítod, hogy törölve van.

Na ezért nem lesz nektek soha semmitek, mert ingyen minden jöhet de mán, csak tenni ne kelljen érte!

2010. okt. 20. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.


Nem azért hagytam abba, mert megszűnt, hanem nem bízom a rendszerben. Ingyen? Én inkább megdolgozom a pénzemért, az oldalon vásárolható tárgyakért, vagy csinálok akár egy hasonló oldalt, nem kattintgatok, mint egy 5 éves. Benne van a pakliban, hogy ez egy tisztes oldal, és egy idő után megvásárolhatok egy laptopot, de annyi idő alatt veszek 10-et. Itt csak az oldal tulajdonosa jár jól, még ha becsületesen csinálna is. Ezért jó a kapitalizmus, a sok hülyét kilehet használni.


(Az oldal azóta egyébként elérhető, hajrá!)

2010. okt. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*csinálja
2010. okt. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A válasz írója 77%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 03:37


A múltkor is töröltek pár hozzászólást...

Ugyanis panaszkodtak sorra, hogy törölték pedig semmi sértő és provokatív, trágár szöveg nem volt benne! Meg kapták a levelet, hogy ki lesznek tiltva az oldalról.

Na ehhez szólj hozzá, ha tudsz.

Egyébként tán te vagy ott az egyik parkőr, vagy netán az admin, hogy ennyire kampányolsz az oldal mellett?? Csomó ilyen kérdésnél olvastam a mai kommentedet.

2010. okt. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
38%

03:37,

A második válaszoló írásában semmi kivetnivalót nem találok. Értelmes hozzászólás, tudatos döntés. Pedig Ő sem kattintgat a pontparkon. Vagyis a kampányomról itt rögtön kiderül, hogy nem a pontpark mellet, vagy ellene kampányolok, hanem az értelem és az igazság mellett. Ehhez nem kell adminnak lenni sehol, max a Jóistennél, de oda nincs hozzáférésem :)! Az utolsó válaszolónak mondanám, hogy a pontpark szabályzatában az van írva, hogy figyelmeztetés nélküli... akkor szerinted valaki veszi a fáradtságot, hogy levelet írjon ezeknek akiket kizárnak? Azt mondjátok kamu az oldal. Legyen. Akkor meghallgatnám a bizonyítékokat is. Gondolom vannak, ha ilyet állítotok, mert enélkül üres fecsegés, hitelrontás, rágalmazás az egész. Saját szememmel látom, amikor pontpeti nem zárja ki az oldal ellen fellépőket, hanem kéri őket, hogy mondják el logikusan az érveiket és ezt támasszák alá. Igaz, hogy amikor a gyerek beégeti saját magát, utána kitiltja, de lehetőséget ad mindenkinek az üzenőfalon mindenki előtt és utána nincs törölve a beszélgetés.

2010. okt. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Aki sok pontot szedett ossze az tobbe nem fog!

Hopáááááá!


Ki lettél tiltva öcskös!

Máskor jobban gondold meg mit csinálsz!

2011. máj. 1. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!