Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » A boszniai piramis alakú hegy...

A boszniai piramis alakú hegy rejt akkor piramis alakú kőépítményt, vagy nem? Mik a legfrissebb infók?

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tudtommal nem.

Az egész csak egy természetes képződmény.

Lehet hogy használták valamire eleink, de maga a piramis forma puszta véletlen. Csak a természet műve.

2010. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Lehet emberi kez alkotta, amennyiben teraszos foldmuvelest alkalmaztak a hegyen, az okozhatta a piramis format, csak nem tudatosan. Erre keves a bizonyitek.

Olyan ez, mint a marsbeli arc. Egyetlen "jo" szogbol keszult kep, es maris jottek a feltetelezesek...

Minden esetre eddig nem sok dolog tamasztja ala annak az ellenkezojet, hogy a hegy termeszeti kepzodmeny.

2010. szept. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%

Nem lehet.

Bizonyított tény, hogy az egész a vízerózió műve. Az nem lehetetlen, hogy teraszos földművelést végeztek rajta, de a formáért nem ez a felelős.


"Minden esetre eddig nem sok dolog tamasztja ala annak az ellenkezojet, hogy a hegy termeszeti kepzodmeny."


Ez tény. Azt viszont nagyon sok dolog támasztja alá, hogy az. Mármint természetes képződmény.

2010. szept. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Igen, a hegyben valóban piramis van.


Itt találsz az ottani ásatásokról és leletekről képeket és egy kis infót:

[link]


És itt van róla egy 3 részes videó is magyar nyelven:

http://www.youtube.com/watch?v=WfhoHcD1bcA


De ha magad szeretnél meggyőződni róla, a Maghar Akadémia rendszeresen szervez oda túrákat.

2010. szept. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
5%
Besz@rok. Ilyen áltudományos marhaságokat!
2010. szept. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
12%
Ez nem áltudomány ez az igazság. A Piramisokat UFÓk építették, mindenhol.
2010. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%

Ne fojtasd, mert még a végén belepusztulok a röhögésbe! :D

Kérhetnék erre valami bizonyítékot? És lehetőleg ne olyat, amit egy megszállott, mindenki által dilisnek ítélt "tudós" állít, hanem olyat, amit egy mindenki által elfogadott, nemzetközi szaktekintély, bizonyítékokkal alátámasztva jelent ki.


Még az UFOk létezésére sincs bizonyíték. Nem hogy a Földön való építkezésükről!

Fogadjunk, hogy Erich von Dänikenen szocializálódtál!

2010. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Csak hülyeségből írtam, te komolyan vetted XD,XD

de azért nézz meg Erich Von DAniknetől pár filmet igaz hogy ő mindemben földönkivlit lát de pár dologban igaza van.

2010. szept. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
23%

Az egy dolog, hogy én minek veszem.

Igen, kinéztem belőled, hogy komolyan gondolod, de ez nem neked szól, hanem annak, hogy ezen az oldalon minden elképzelhető.

Mint az a válaszaimból is kitűnik, én ebből a maszlagból egy szót sem hiszek el, amíg tényleg hitelt érdemlő bizonyítékot nem mutatnak nekem róla.

Mellesleg láttam több filmet Dänikentől. Elgondolkodtatóak az elméletei, de a végkövetkeztetései szerintem kb. egy óvodás szintjén vannak. Vagy csak szenzációhajhász, vagy tényleg ilyen hülye.

2010. szept. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
49%
Az egyiptomi piramisok is mind-mind természeti képződmények.És már még is oldódott a rejtély.
2016. jún. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!