Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Hullámgenetikával irányított...

Hullámgenetikával irányított covid?

Figyelt kérdés
2021. nov. 2. 13:03
1 2 3 4
 21/35 Wadmalac ***** válasza:
49%
És újabb ezo linkek. Hurrá!
2021. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 2*Sü ***** válasza:
84%

> Egyébként 2020.Okt.20.Jelölése.

> …


Alternatív hírek, Szilaj Csikó (egyébként a két oldal szóról szóra egyezik, tehát az egyik vette át a másiktól az „információt”, vagy mindketten egy harmadik „forrástól”), Google találati lista hasonló színvonalú oldalakra…


Ettől még akár lehetne igaz is, hogy Garjajevet Nobel-díjra jelölték. Csakhogy az ténykérdés, hogy a Svéd Királyi Tudományos Akadémia nem hoz nyilvánosságra semmiféle információt a jelölésekről. Ha nem így van, akkor nyilván meg tudsz nevezni más Nobel-díjat nem kapott, de jelölt személyeket az elmúlt 50 évből, bármelyik Nobel-díjra. Sőt nyilván akkor tudsz egy hivatalos linket is, ami a Svéd Királyi Tudományos Akadémia hivatalos oldalára ( [link] ), vagy a Nobel-díj hivatalos oldalára ( [link] ) mutat. De megelégszem egy Wikipédia oldallal is.


~ ~ ~


De pont azt írtam, hogy nem kell ellenőrizni sem annak az információnak a helytállóságát, hogy Garjajevet jelölték-e Nobel-díjra vagy sem. Ha lefogadod, hogy igen, akkor neked nem tűnik orbitális ellentmondásnak az, hogy valakit ugyanazok a szakemberek egyrészt elnyomnak, agyon hallgatnak, másrészt meg a legmagasabb elismeréssel jutalmazzák? Mert ha ez neked nem tűnik egy hatalmas ellentmondásnak, logikátlanságnak, akkor én azt hiszem, hogy több kérdésem már nincs.

2021. nov. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
87%

Kedves kérdező!

Hidd el, hogy az egész - legalábbis amit a Drábik beszél a belinkelt videóban - az hétmérföldes baromságok tömkelege.

Ezt a közepesnél kicsit erősebb természettudományos műveltség esetén bárki biztosan tudja.

Nem lehet a DNS kristályszerkezetét megolvasztani, nem lehet a DNS molekúlákat elektromágneses hullámokkal utasítani, vagy bántani, vagy mi. Ezek blőd hülyeségek. Csak arról beszélek, amit a Drábik mondott. Sőt, annak is csak az első 5-6 perceről, mert addig bírtam nézni.

2021. nov. 3. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:

Srácok!


Amúgy hogy szerkesztik a DNS-st? Hogy vágnak ki hibás részt, és hogy raknak be egy "javítottat."

2021. nov. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%
Biztos Drábik csipkedi körömollóval.
2021. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 Wadmalac ***** válasza:

24:

Kémiai úton.

A CRISPR eljárás a Cas9 enzimmel darabol.

Gondolom eltérő eljárások is hasonlóan.

2021. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:

:'D Ezt a videót már láttam és azóta is csak nevetem, a kérdésből reméltem, hogy megint előkerül.


Egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ennyi ostobaságot ki tud összehordani nevetés nélkül. Mintha úgy alkotnák a mondatokat, hogy vesznek tudományos szakkifejezéseket és lottószerűen "kihúznak" egy párat, hogy valamilyen permutációban betöltsenek tetszőleges mondatbeli szerepet.


Általában - legalábbis én - jót szórakozom ezeket, de aztán mindig jön egy pofán csapás a kommentek között. Még ha a fele is csak bot, ennyi ember hogyan nyel be ilyen szintű totális képtelenséget?

2021. nov. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 LeonScottKennedy ***** válasza:

#27:

Csak sajnos a fele sem bot D:

Ezek valódi, gondolkozó, szentiens lények, akik megnézték a videót, és úgy gondolták, hogy igen, a tudomány megint félrement, ez az ember most jól megmondta.

2021. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 Wadmalac ***** válasza:

Igen, sajnos az ilyenek jó része még csak nem is szándékosan konstruált átverés, hanem az ötletgazda tényleg hiszi, amit beszél.


Nem tudom, melyik a rosszabb.


Persze a legrosszabb, hogy sokan megeszik.

2021. nov. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:

17/29

Bocs, de Teslát is eltették láb alól (feltehetőleg) !

2021. nov. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!