Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Az óvszer hány fokig hőálló?

Az óvszer hány fokig hőálló?

Figyelt kérdés
Mondjuk a beletöltött forró viasz kilyukaszthatja? Vagy 100 fokos víz?
2021. júl. 30. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Persze, hőálló. Ha olyan gyorsan tömöd a csajt, hogy a surlódástól felforrósodik, azt is bírnia kell. :D
2021. júl. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"The best bet is a space that is at or below room temperature, but condoms should absolutely not be stored anywhere warmer than 100 degrees or cooler than 32 degrees Fahrenheit. Condoms should also be kept out of direct sunlight." (100 degrees Fahrenheit = 37.8 degrees Celsius)

[link]

2021. júl. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem igazán értek angolul, de 37,8 fok? Akkor egy lázas Emberben elolvad? Szerintem annál jobban bírja. Szerintem az olvadt viaszt kibírja.
2021. júl. 30. 13:46
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom pontosan, de afelől egészen nyugodt lehetsz, hogy nem tudsz olyan gyorsan dugattyúzni, hogy a súrlódástól elolvadjon.
2021. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyébként megtöltöd forró vízzel, vagy forró viasszal, és megvan a válasz.
2021. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
most nincs Nálam óvszer, és csak ezért nem fogok venni egyet. Gondoltam hátha Valaki tud rá pontos választ, mert Én nem találtam.
2021. júl. 30. 13:50
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
94%

Az anyaga olyan 40 C fok felett elkezd degradálódni, törékenyebbé, szakadékonnyá válik. Ajánlott tárolási hőmérséklet ez alatt van. Kicsomizva még kevesebbet bír, mert ki is szárad.

Szóval súlyos láznál maradj meg a szexuális álmodozásnál. :D

2021. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!