Kezdőoldal » Tudományok » Alkalmazott tudományok » Mennétek az Elon Musk-féle...

Dagadozó Agy kérdése:

Mennétek az Elon Musk-féle Mars-misszióra, ahonnan talán vissza sem lehet jönni, ha egyáltalán épségben odaér a csapat?

Figyelt kérdés

Nagyon izgi lehet.

A Földet nem látni többet és az itthon maradt csaladot, barátokat nagyon rossz lenne.


Kinek merre billen a mérleg nyelve, és miért?



2021. júl. 8. 19:37
A kérdező szavazást indított:
Jessz, mennék a Marsra
Áhh, nem mennék a Marsra
Van olyan rokonom/ismerősöm, aki örülnék, ha menne, de én maradok
37 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
44%

Én regisztráltam a Mars-expedicíóra.Már voltam az európai kiválasztáson is, kiválogattak már képzésre.Külön van európai részről is, ahol a toborzás utáni elbeszélgetéseket tartották.

Kaptam szerződést, állandó juttatás is van.

Következő évben egy meghatározott helyre kell költöznöm, a többi kiválasztott őrtelepessel együtt, ahol egy pár éves képzést fogunk kapni, ami felölel minden szakterületet.

Utána visszalépés nélkül, ha elindul Musk úr űrprogramja, mindenki be van osztva melyik űrhajóval fog a Marsra menni.

2021. júl. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem. De a Holdat bevállalnám.
2021. júl. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

1:

Tényleg?

És milyen követelmények vannak képzettség és egészségügyi állapot vonatkozásában?

Mikor van az a pont, amikor még visszaléphetsz?

Milyen nagyságrendű juttatás van?

2021. júl. 8. 21:09
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Inkább maradok itt.
2021. júl. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%

Az első lehazudja a csillagokat. Milyen juttatást kap, ha soha nem tér vissza? Lmao


Egyébként nem. A szeretteimet nem tudnám itt hagyni.

2021. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én mennék!

Te is, ha ismernéd a családom...

2021. júl. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%
Az 1-es nagy kamu, el ne higgye már senki...
2021. júl. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom, igaz-e az 1-es válasz, de juttatást, amíg még nem vagyok kilőve az űrbe (évek), én is elvárnék. Addig is kell lakni, enni, stb. Ha már kilőttek, nyilvan nem kapsz vagy nem te kapod, hanem valakid esetleg. Ennek utánanézek.
2021. júl. 10. 21:10
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
Musk-nak még azt se hagynám, hogy a sarki Spar-ba vigyen.
2021. júl. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
84%

9

Pedig elég profi ember, ezt a sikerei is alá tudják támasztani Ő egy zseni a 21.-ik század nikola teslája ha van valaki NEKI odaadnám a 1000%-os bizalmamat az annyi szent, egy ilyen út során

2021. aug. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!