Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ahj hol vannak az értelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ahj hol vannak az értelmes lányok?

Figyelt kérdés

A problémám, hogy 18 éves lettem 1 hete és még nem érem el a 170cm- ert.

A nállam alacsonyabb lányoknak sokkal magasabb pasi kell, a magasabb lányok, meg még randira se jönnének el velem.

Valami tanács? :/



2019. jún. 13. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Csak engem nem érdekel sem ennyire hogy hány centi magas valaki?

16L

2019. jún. 13. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Akkor nem is fogod valószínűleg. Nem baj az, hidd el. Ha magas lennél akkor meg az lenne a problémád. Erre nincs tanács, csak hogy fogadd el magadat, legyél magabiztos, az sokkal vonzóbb mintha hisztizel h “kicsi” vagy.

Én 180cm vagyok, és hidd el, magasként se könnyű. 18/l

2019. jún. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem minden lány a magas srácokra bukik. Majd megnősz. Nem nagyon tudsz mit csinálni a magasságoddal. Értelmes lányok meg mindenhol vannak. 17/L
2019. jún. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Azért 170 cm nem annyira hű de alacsony szerintem.

Én még a 160 centit sem teljesen érem el, így nálam pl. előnyt élveznek a kicsit alacsonyabb srácok. Eddig egy komoly kapcsolatom volt, 185 volt majdnem a srác és amúgy kényelmetlen volt :D Nyilván nem volt mérvadó, összejöttem vele, mert szerettem, de remélem, hogy következőnek pont egy 170-175 körüli srácot fogok ki :)

Egyébként meg 18 vagy, még nőhetsz, persze 10 centit már nem fogsz, de valamennyit még igen :)

És egyébként sajnos ezzel nem tudsz mit csinálni, úgyhogy a tanácsom az, hogy ez ne gátoljon semmiben! Elhiszem, hogy zavaró, mert sok lány nyavajog, hogy nekik egy 185-190 centis hapsi kell, de ha amúgy meg ha a lány alacsonyabb nálad, és neki ez a döntő tényező, hogy ezért nem tetszel neki, akkor felszínes :) És biztos vagyok benne, hogy a lányok közül sokan alacsonyabbak, mint 170. (Nálam alacsonyabb fiúval mondjuk én sem járnék zavarna egyszerűen. Amúgy néha nekem is zavaró, hogy ilyen alacsony vagyok, mert úgy érezem senki nem lát nőnek, csak kislánynak, és eléggé hervasztó volt, mikor a 22. szülinapomon is elkérték a személyimet, de én már elfogadtam, ez van :D)

22/nő

2019. jún. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
68%

Nem tudom, mit szeretnek a lányok azon ha 20cm-rel magasabb a srác. Szerintem nagyon kényelmetlen lehet minden szempontból. Én 160 cm vagyok, ezért nekem nem gond ha alacsony a srác. Sőt inkább előny. Inkább 165 mint 185.

A tanácsom csak, annyi hogy ne legyen emiatt önbizalomhiányod. Ismerkedj, és biztos találsz majd olyan lányt akivel összeilletek ilyen téren is. :)

16/L

2019. jún. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!