Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van egy lány akinek el szeretn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akinek el szeretném mondani, hogy mit érzek. Hogy tudnám ezt vele elegánsan/kultúráltan közölni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy lány, akibe már nagyon régóta szerelmes vagyok. (Elsőben megismertem, de sajnos iskolát váltottam harmafikban. 6 évig nem hallottam felőle, de nem bírtam elfelejteni. Most megint osztálytársak vagyunk, és még mindig érzem irábta.) Szeretném neki elmondani, hogy mit érzek, de nem merem+nem tudom hogyan mondhatnám el.

Nagyon sokat jelentene ha tudna valaki segíteni!

Csak értelmes válaszokat kérek, akár privátban is jöhet a segítség!

Előre is nagyon köszönöm!



2019. máj. 13. 15:54
 1/6 Thispain ***** válasza:
Hívd el randira.
2019. máj. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Szia! Egy kicsit tudsz írni a lányról is? Hogy viszonyul hozzád, mennyire nyitott, stb?
2019. máj. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
46%
helikopterezz neki
2019. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#1Tanulj meg szöveget értelmezni. Nem azt kérdeztem, hogy mit csináljak, hanem azt, hogy, hogy tudnám elmondani neki.

#2Igazából nem egy visszahúzódó, kedves lány. Rám barátként gondol.

#3Te vagy az olyan féle idióta akinek a válaszát nem kértem.

2019. máj. 13. 20:14
 5/6 A kérdező kommentje:
De amúgy #1 #2 köszönöm.
2019. máj. 13. 20:15
 6/6 anonim ***** válasza:
hát figyelj lehet szó itt randiról is de én azt mondanám hogy kérd meg hogy pár percre nem tudna félre jönni majd öntsed ki a szívedet számára vagy hagyjál a padján egy lapot amiben leírod az érzéseidet/érzelmeidet ő iránta terméseztessen jól és szépen megírva és talán írd óda a nevedet, ami meg nekem segített hogy barátomat megkértem egy nap amikor én álltam ilyen helyzetben hogy ha ő úgy véli hogy elmenekülnék üssön gyomor szájon engemet és mondja azt hogy ne meneküljek előle és megcsinálta amit kellet igaz én 4x vertbe nekem de után jól jártam igaz aznap nem aludtam jól.
2019. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!