Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Bejön egy fiú! De én is neki?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejön egy fiú! De én is neki? Bővebb lent.

Figyelt kérdés
Úgy kezdődött hogy egyszer láttam őt egyik este mert baráti összejövetel volt. Nem beszéltünk egy szót se mivel nem volt rá alkalom. De nagyon durván megtetszett...úgymond megláttam magam benne. Hétfőn a barátnőm mondta hogy bejövök a srácnak aminek nagyon megörültem. Bekövettem instán meg bejelöltem Facebookon. Mind a kettőt viszonozta viszont rám nem írt azóta. Mit tegyek? Talán fél rám írni vagy mi lehet?

2018. dec. 15. 22:15
 1/4 anonim ***** válasza:

akar fel rad irni, akar ráirhatsz


de ne nyomulj nem tudom hany eves vagy de mik 15voltam naon nem szerttem ha a csaj akart felszedni foleg ugy h nem is ismertem,

17 évesen meg kertem h elobb eloben talizunk mert fb-n mindeki mas, pl nem tudhatod mindig h amit mondot menyire komolyan, viccesen stb gondolta


ez csak en vagyok, lenyeg h legy ovatos mert ez az en tipusom, de tudom h vannak olyanok is akik az ilyent kihasznaljak es gyorskapcsolat stb.. amik nem tudom h jok-e 18/f


am 18 evesen aztmondon h lazan lehet h fel, enis felek sokszor, de ha te is tetszel neki akk nem lesz gond,

fb-n midneki mas erdemes eloben talizni megismered, és lehet h jobban alakul

2018. dec. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irj ra
2018. dec. 16. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen. Kedves első amúgy 15 leszek a fiú pedig 17 lesz.

Sajnos még mindig tanácstalan vagyok.

2018. dec. 16. 11:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Írjál neki, ha szeretnél tőle valamit.

De ne direktben, hanem beszélgess vele.

2018. dec. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!