Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 23 éves fiú vagyok és azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves fiú vagyok és azt hiszem, hogy én rendelkezem a világon a legkevesebb önbizalommal, többi lennt!?

Figyelt kérdés
Ha ránézek akármelyik szép lányra, mindig azt gondolom, hogy sose lesz olyan szép barátnőm és nem érdemlem meg, értelmes hasznos tippeket kérek.

2018. okt. 12. 03:09
 1/7 A kérdező kommentje:
Egy kisvárosból költöztem fel Budapestre, azthittem, h minden sokkal jobb lesz de tévedtem. :(
2018. okt. 12. 03:31
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Ismerkedj kevėsbė szėp lányokkal.
2018. okt. 12. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
72%
Oké, hogy a külső is fontos, DE inkább fejlezd az intelligencia szinted, a belső értékeid, és tuti kapsz egy csodálatos belsővel rendelkező, aranyos lánykát. :) ez legyen a mozgatórugó, a belső értékek!
2018. okt. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha rád néz akármelyik szép lány, mindig azt gondolja, 'ej miért nem udvarol ez a legény nekem? Talán nem talál szépnek, vonzónak?' És otthon magányosan sírdogál a holdvilágos estén.
2018. okt. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Dingval válasza:
67%

Az önbizalom egy kényes dolog. Egy pár kereséséhez szükség van rá, ez sajnos kétségtelen, de ez nem azt jelenti, hogy minden veszve van számodra.


Amikor én küzdöttem ilyen problémával azt csináltam, hogy regisztráltam egy randi appra, mert tudtam hogy a valóságban nem mernék odamenni egy lányhoz, és az biztonságérzetet adott, hogy bármikor eltűnhetek onnan, ha akarok. Ha elkezded a beszélgetéseket lassan fog épülni az önbizalmad és egyre ügyesebb leszel az ismerkedésben.


Hosszútávú megoldás:

Ahhoz, hogy az önbizalmad nőni tudjon, meg kell keresned az okokat amiért nem kedveled magad és azok ellen tenni. Tudom, ez nagyon nehéz, de meg lehet csinálni. Nekem pl a környezetváltozás tett jót, hogy tiszta lappal kezdhettem teljesen új embereket megismerve, akik nem tudtak rólam semmit. Tettesd, hogy te önbizalommal rendelkezel, játszd el; de egyszer csak észre fogod venni, hogy már nem tetteted hanem tényleg épült az önbizalmad. Ez így meredeken hangzik, de készültek kutatások amik ezt mutatták ki.


U.i.: Tudom, hogy nem lehet csak úgy elköltözni vagy munkát otthagyni, hogy új környezetbe kerülj; de ha elmész egy olvasóklubba, hobbi röpi csapathoz vagy akár csak egy online közösségbe és ott kezdesz tiszta lappal olyan önbizalomra tehetsz ott szert amit átemelhetsz mindenhova, még a párkereséshez is.

2018. okt. 13. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
De! Megérdemled. Ha más megérdemli, te is. Vonatkoztass el attól, hogy nem jó a külsőd/ nem vagy kibékülve a külsőddel. Szeresd önmagadat, és fogadd el így, és ezt is sugározd ki magadból; ha pl jó a kisugárzásod, az tudja is még némileg kívülről is kompenzálni a külsőt; ha elégedett vagy, és bízol önmagadban. Később még lehet, hogy írok.
2018. okt. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi az oka,hogy ennyre önbizalomhiányos vagy? Trauma? Sok csalódás? Bántottak valaha fizikailag, érzelmileg? Éreztették veled, hogy te kevesebb vagy mint más? Előbb az okot kell megtalálnod, majd arra próbálni megoldást.
2018. okt. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!