Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti mivel mentek oda egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mivel mentek oda egy fiúhoz aki tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Idegenk fiúkra értem, és lányok ti leszólítjátok őket? Szemeztek vele? Mit csináltok?

2018. márc. 25. 10:23
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi rossz a kérdés: Ti milyen szöveggel mentek oda egy fiúhoz aki tetszik?
2018. márc. 25. 10:30
 2/7 anonim ***** válasza:
Neked nem kell odamenni fiúkhoz.
2018. márc. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A fiúk nem fognak kezdeményezni, :)
2018. márc. 25. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

#3:Fognak. Akik nem puhapötsök, azok fognak. Akik meg ennyit sem tesznek meg ,azok nem érdemelnek kapcsolatot.

RItka taszító ,ha egy lány megy oda vigyorogva "ismerkedni", én ezt nm tudom tisztelni, ezt a fajta tapadást, a tartást viszont igen.

2018. márc. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia, van kedved beszélgetni suli után?
2018. márc. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szemezz vele, aztán ha nem elég bátor hogy odamenjen, felejtsd el.;) Neked nem kell senki után hajtanod.
2018. márc. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szemezz vele és utána menjboda hozzá, de lehet elsőnek egy "szia" is elég lesz.
2018. márc. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!