Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy ez nem lekoptató...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ez nem lekoptató szöveg?

Figyelt kérdés
Egy hete jelöltem be a lányt facebookon. Elkezdtünk beszélgetni, de elég laposan indult, mert ilyen 30 perces csúszásokkal váltottuk egymás között az üzeneteket. Aztán én meguntam és elhívtam személyes találkozóra. A lány belement, de nem egy városban lakunk és így a hosszú hétvége kimaradt. Hétfőn találkoztunk volna. Ma írtam rá, hogy pontosítsunk, de azt mondta, hogy közbejött valami fontos és nem lenne e gond, ha elhalasztanánk... Én kicsit húztam a számat, hogy ez egy elég sablonos szöveg, mire ő azt mondta ,hogy nem kifogás, a kutyája beteg és dokihoz kell vinnie. Nem most jöttem le a falvédőről.. De szerintetek lehet, hogy ez tényleg nem lekoptatás ?! :D

2018. márc. 18. 15:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért ment volna bele az elején?
2018. márc. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert megkérdeztem, hogy lenne-e kedve találkozni és ő mondta, hogy igen és másnap meg is beszéltük a hétfőt.
2018. márc. 18. 16:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Figyu. Vagy lekoptat vagy nem.

Az tök pozitív, hogy nem egy telefont nyomkodva akarsz megismerni egy embert, szóval le a kalappal, hogy elhívtad.

Ha lekoptatott akkor azért tette, mert bizonytalan.

Ha beteg a kutyája akkor persze, hogy a kutya az első.

A lényeg: ne vágd őt haza azzal, hogy egyből nekiesel, hogy "héé, biztos átversz, csak le akarsz rázni". Mert ez így nagyon gáz.

Ha valóban beteg a kutyája akkor pláne tahóság.

A lányoknak hagyni kell némi időt.

Velem egy pasi próbál ismerkedni, ugyanígy "rámrúgta" az ajtót elsőre, persze, hogy hátráltam.

Meg is mondtam neki, hogy ez nekem sok. Észbe kapott, és azóta visszavett, türelmes. Amióta türelmes, nekem is több bizalmam van felé.

Szóval finomabban bánj vele, ha lerázott, akkor megijedt. Puhítsad. Legyél vele kedves, foglalkozz vele, beszélgess vele. Ne kezdd el "rugdosni" őt.

35N

2018. márc. 18. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, elkísérhetnéd-e az állatorvoshoz, szívesen segítenél! A válaszából kiderülhet. Te meg egy jó pontot szerezhetnél a felajánlkozással.
2018. márc. 18. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Én is látok benne realitást, ezért nem is piszkáltam nála ezt a dolgot. Egy iskolába járunk szóval már beszéltünk személyesen, viszont nehezen hiszem hogy megijedt volna a dologtól.
2018. márc. 18. 16:15
 6/8 anonim ***** válasza:
4.# vagyok. Mi lett a találkozóval, sikerült?
2018. márc. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia! Nem, sajnos még azóta se találkoztunk. Egy kicsit bonyolultabb a dolog szerintem, mint amennyire mutatja. Volt a képben egy régebbi szerelmi csalódás (amiről én még nem tudtam) amin szerintem még nem tudott túl lépni. De kezdem úgy érezni, hogy jobb, ha hagyom vele a dolgot. :/
2018. márc. 27. 18:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Jól érzed.
2018. aug. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!