Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen tapasztalataitok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalataitok vannak az internetes társkeresésről?

Figyelt kérdés

Nem igazán vagyok a dolog híve, de költözés miatt nem ismerek korombeli lányokat, de személy szerint elég érdekes tapasztalataim vannak a dologról.

Tinderrel próbálkoztam, de nem volt szerencsém olyan hölgyeményhez, akivel párkapcsolatot tudnék elképzelni.

Van olyan, aki neten (legyen az tinder, badoo vagy más társkereső oldal) ismerte meg a párját?

Az is megfogalmazódott bennem, hogy valószínűleg ez nem az én műfajom. Sokkal inkább szeretek élőben "létezni", mint a neten. Akikkel eddig radniztam pl tinderről, ők gyakorlatilag a telefonjukban éltek.

Közvetlen, életvidám, sportos lányok jelen vannak ezeken a felületeken? Hozzájuk még nem volt szerencsém.:D

20F


2018. márc. 15. 21:14
 1/6 muscleman666 válasza:
Nemjo egyikse. Mai lányoknak öreg káró kell vastag penztarcaval.atm
2018. márc. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Neten csak idióta ribik vannak jórèszt , akinek soha nem lesz senki elég jó :)

Ha új helyre koltoztèl , mindig legyen valaki akivel tartod a kapcsolatot.

Én pl inkább magambafordulva elvagyok :)

Bár már nem akarok öngyilkos lenni, meg nem vagyok depressziós :D

Csak mégis vágyom az egyedüllètre.

De mindég van,vannak , akikkel beszélgetek akár online :)

Pl WOT ozok. Van önnét pár jó barátom :)

Szóval ha barátkozni akarsz , vagy csak a véletlen folytán össze akarsz valakivel az rendben van :)

De ne akarj online elsőre beleesni akárkibe :D mert ez a kérdés kb erre volt jó papa :)

F.

2018. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Adok egy kis löketet. Mind a két barátnőmet itt ismertem meg. Első leányzóval fél évig jártam, a másodikkal pedig 2 évig voltunk együtt. Nem lehetetlen, de kell egy adag szerencse hozzá.


19F

2018. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Beleesésről szó nincs, csak akivel legalább érdemesnek éreznék egy második randit. :D

Pedig nincsenek nagy igényeim és én sem vagyok ez 10/10 csávó, de vagy nem mernek élőben megszólalni vagy ég és föld vagyunk.

2018. márc. 15. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Tinderen ismertem meg életem szerelmét. Rengeteg paraszt van, legyél kitartó, mert ez nem csak a neten, hanem az életben személyesen is így van, ki kell fogni. Nyugodtan ismerkedj attól, mert talàltàl 1-2ostobàt, ne àltalànosíts, neked sem esne jól ha egy bomba nő azt mondanà "Figyelj nem is vagy annyira sz. r pasi, de éppen letörlöm magam, mert talàlkoztam 3csàvóval, akik telefonoztak és biztos te is olyan vagy nah szia"
2018. márc. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Volt már rá példa, hogy neten megismertem olyan srácot akivel később személyesen is találkoztam. Hát őszintén szólva megértem miért vannak sokan ellene a netes ismerkedésnek, ugyanis az első találkozó iszonyatosan kínos és én pl szeretem kerülni az ilyen helyzeteket.

Azt hogy normális lányok vannak-e neten nem tudom. Nyilván vannak de ahhoz mázli kell, hogy kifogj egy ilyet.

Lehet érdemes lenne inkább a való életben lányoknál próbálkoznod. Ott kevesebb kellemetlen meglepetés és kínos szituáció érhet.

Sok sikert a keresgéléshez 😊

2018. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!