Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem vagyok tisztában az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tisztában az érzéseimmel (? )

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki mostanában nagyon feltűnően bámul, folyton próbál a közelemben lenni, próbálja felhívni a figyelmem magára, ezért gondolom, hogy tetszem neki. De nem értem, hogy miért nem lép? Osztálytársak vagyunk, már 8 éve ismerjük egymást, de ez idő alatt egyszer sem beszéltünk, még csak nem is köszöntünk egymásnak. Mondhatjátok, hogy ez megint egy lányos hóbort, de nem tudom, hogy egyáltalán érzek-e iránta valamit. Mostanában egyfolytában rajta gondolkodom, a képeit nézegetem, de gondolom ezt csak azért, mivel tényleg sikerült felkeltenie a figyelmem a folytonos bámulásával. Néha azt gondolom, hogy szeretném, ha lenne köztünk valami, de néha meg csak simána azt gondolom, hogy egy bunkó(mivel a külvilágnak általában ezt mutatja). Egyszerűen amióta észrevettem ezeket a jeleket, azóta kényszeresen meg akarok neki felelni, amikor egyedül vagyok az osztályban, mert a barátnőim elmentek valahova, akkor is egyfolytában az jár a fejemben, hogy most mennyire hülyének nézhet, tudatalatt moderálom a viselkedésem a közelében, emellett egyáltalán nem merek a szemébe nézni. Nem tudom, hogy mi van velem, hogy mir kellene tennem :/
2018. márc. 3. 20:24
 1/1 anonim ***** válasza:
Miért nem kezdesz el vele beszélni? Lehet fél lépni, és rád vár. Osztálytársak vagytok, beszéljetek, írj rá facebookon és majd meglátod mi lesz
2018. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!