Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudok ismerkedni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem tudok ismerkedni, egyszerűen nem megy.Hét éves voltam amikor ide költöztünk. Azóta nincsen senkim. Egy kapcsolatom volt már nagyon rosszul sűlt el. A "barátaim" kb. le se szarnak. A szüleim születésem óta utálnak. Tele vagyok olyan barátokkal akikre ne számíthatok ha baj van. Szükségem lenne egy társra, tanács kellene . Hogy kezdjek neki? Van olyan srác akinek bejön ma még egy olyan lány aki a lábai helyett könyveket nyitogat, szarkasztikus és iszonyatosan éles nyelve van? Akivel órákig el tud beszélgetni a semmiről? 15/L

2018. febr. 26. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Írj nekem beszélgethetünk. 22 f
2018. febr. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nagyon sok fiúnak tetszenek az ilyen lányok, ne aggódj. :) Nálam is előny a beszélgetésre való hajlam, meg a többi önmagát értelmiséginek valló egyednek is (én is annak vallom magam, de amúgy nagyon buta vagyok ahhoz képest ami lehetnék :D), szóval simán találsz valakit, vagy ő talál majd rád. :)

A legegyszerűbb módja a párkeresésnek a szórakozóhelyre járás, de gondolom te nem az a típus vagy (és ne is legyél, undorító helyek vannak). :D Szóval marad az, hogy vagy te vetődsz rá valakire, vagy a fiúk rád, csak idők kérdése. :) Kitartást és sok sikert! :)

18/F

2018. febr. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
8%
Ha a szüleiddel szemben is éles nyelvű vagy, nem csoda, hogy utálnak...
2018. febr. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!