Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs barátnőm? 17/f

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 17/f

Figyelt kérdés

Jó tudom hogy 1000ilyen kérdés van ezért előre is bocsi

Volt már hogy tettem fel egy hasonló kérdést de arra nem igazán kaptam olyan választ mint amire éppen szerettem volna


Nah akkor

Külsőre

180cm magas vagyok

Olyan közepes testalkat vagy nem tudom(76kg)

Barna hajam van

Barna szemem

Általában feketében vagyok de van kivétel


Belsőre

Kedves vagyok

Sértődékeny

Megesik hogy elkezdek szúrkálódni de azt többnyire csak játékból csinálom

Kicsit lusta vagyok xd

Segítőkész

Olykor vicces (kinek mi)

Szeretem a rock zenét de van hogy mást is meghallgatok

Főzni is szeretek

Vagy épp sportolni

Haverokkal lógni

Ezek alapján lehet valami baj velem vagy csak a hozzáállásomon kéne változtatni?


2018. jan. 25. 08:21
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Olyan ez mint a biciklizés, gyakorlás kell hozzá és menni fog. Én azt ajánlom hogy érzésből csináld, először csak "haverkodj" aztán jön a többi de az első lépést általában a férfi teszi. Azt is jó lenne hogyha minnél több lánnyal ismerkednél hogy tudd ki lenne a legjobb. És akkor csináld gyakorold. Sajnos lesz kudarc de anélkül nem fogsz előre jutni. Nem nehéz hajrá! Ja és a leírás alapján teljesen normális vagy nem lesz gond.
2018. febr. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!